Critical Kush (Barney's Farm) feminizowane
Critical Kush od Barney's Farm to wyjątkowo udane skrzyżowanie odmiany Critical Mass – hybrydy Afghani x Skunk #1 – z OG Kush, kalifornijską legendą o rodowodzie Chemdawg i Pakistani Kush. Z tego imponującego połączenia powstała głównie indyjkowa odmiana, zapewniająca mocny, cielesny haj, idealna do głębokiego relaksu oraz zastosowań medycznych.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
BARNEY'S FARM - CRITICAL KUSH: WYJĄTKOWE DZIEŁO SZTUKI Z POTĘŻNYMI PLONAMI I 25% THC
Z każdego metra kwadratowego feminizowanej Critical Kush od Barney's Farm możesz w uprawie indoor uzyskać nawet do 650 g pierwszorzędnej marihuany, o laboratoryjnie potwierdzonej zawartości 25% THC. Dym dosłownie zwala z nóg i nie bierze jeńców. Ta typowo indica’owa natura, połączona z niesamowitą mocą, sprawia, że Critical Kush to idealna odmiana na późny wieczór, a przy tym solidne wsparcie w łagodzeniu bólu.
Critical Kush to raczej niska roślina – dorasta do około 100 cm i kończy kwitnienie w 60 dni. Dzięki temu warto rozważyć ją szczególnie, jeśli jesteś niecierpliwym miłośnikiem indici, który woli klasyczne (nie AutoFem) odmiany.
Pełną, szczegółową recenzję Critical Kush znajdziesz na naszym blogu tutaj.
| Marka | Barney's Farm |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Critical Mass x O.G. Kush |
| Genetyka | 100% Indica |
| THC | 25% |
| CBD | 2% |
| CBD:THC | 1 : 11.9 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 650 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 1000 g z rośliny |
| Nagrody | Puchar Cannabis (High Times) |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Genetyka, w tym | Krytyczne |
| Efekty | Relaksujący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Spettacolo
Molto bene
Buon raccolto
3 su 3 nate, andate in fioritura la prima settimana di agosto, purtroppo ho dovuto raccogliere una in anticipo perché è iniziata la botrite e perché alcuni fiori erano ermafrodita, le piante hanno ricevuto una temperatura da 35 gradi a 15 gradi in 2 giorni quindi sotto stress. Fortunatamente solo 1 ha riportato muffa e ermafrodita, nonostante abbia raccolto prima la pianta è comunque 1.50cm raccolto 400gr coltivazione outdoor in terra. Lo sballo si fa sentire, ma almeno su questa raccolta prima come odore e sapore non sono eccezionali, spero sia dovuto alla raccolta anticipata, vedremo le altre 2 come saranno finita la fioritura.
Good
Good
Top
Pianta stupenda già messa e si vede che é ottima!
Ottimo
Nessuno problema di germinazione. Ottima genetica. Consiglio.
Spedito nei tempi previsti.
Semi
Semi perfetti ,sono germogliati tutti 100%!
Eccellente
Eccezionale
CRITICAL KUSH (BARNEY'S FARM) FEMMINIZZATA
ottimo prodotto , altissima resa e thc elevato, da non perdere sicuramente.
Hallo, I would like to ask if this nice buddy will grow good outdoors in climate such as Bulgarian ? Summer here is really hot and full of sunny days
Should be fine; perfect conditions.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
