MAC1 Automat (Growers Choice) feminizowane
MAC1 Automat to zbalansowana hybryda 50/50, popularna w USA. Szybkie, stabilne nasiona od Grower's Choice: gotowa w 11 tygodni, mało wymagająca, idealna dla początkujących i doświadczonych hodowców, dająca gęste, mocne topy.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Grower's Choice – MAC1 Automat: Amerykański faworyt teraz w szybkie, samokwitnącej wersji
MAC1 to krzyżówka Alien Cookies F2 i Miracle 15. W efekcie powstała odmiana klasy premium, która nie wymaga wiele uwagi przy uprawie, a daje plony o najwyższej jakości. MAC1 od lat należy do ścisłej czołówki amerykańskich odmian i jest mocno rozchwytywana w sklepach z marihuaną w całej Ameryce Północnej, przyciągając zarówno rekreacyjnych, jak i medycznych użytkowników konopi swoją mocą oraz wyjątkowym smakiem i aromatem.
MAC1 Automat jest bardzo łatwa w uprawie. Dzięki temu, że jest to roślina automatycznie kwitnąca, nie wymaga treningu i potrzebuje niewielkich ilości składników odżywczych w fazie wzrostu wegetatywnego. Pozostaje zgrabnie kompaktowa, osiągając ok. 90–110 cm wysokości, z mocnymi bocznymi odgałęzieniami i obfitą masą liści, co przekłada się na wyjątkowo krzaczaste rośliny. Po wejściu w fazę kwitnienia MAC1 Automat dobrze reaguje na solidny nawóz na kwitnienie, który wspiera rozwój ciężkich, zbitych kwiatów. Około 11 tygodni od kiełkowania rośliny MAC1 Auto są zazwyczaj gotowe do zbioru, oferując duże, gęste topy obficie pokryte lepkimi, oszronionymi trichomami. Według Grower's Choice, MAC1 Automat jest w stanie wyprodukować do 650 g/m².
Topy MAC1 Auto są wyjątkowo zwarte i ciężkie. Wydzielają złożony aromat, w którym maślane nuty wanilii łączą się z radosnym, cytrusowym akcentem, a zawartość THC może sięgać aż 30%. Działanie pojawia się bardzo szybko, dając potężny fizyczny „stone” połączony z pobudzającą, podnoszącą na duchu energią umysłową. W zależności od warunków uprawy, MAC1 Automat od Grower's Choice może przybrać piękne fioletowe barwy, które jeszcze bardziej podkreślają jej imponujący wygląd.
| Marka | Growers Choice |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Alien Cookies x Miracle 15 |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 30% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 110 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 650 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Haj |
| Smak / aromat | Cytrus, Wanilia |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Energetyczny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Fruchtig und Standhaft
super, standhaft, stark, fruchtig
Beaux Départs !
Toutes les graines sont bien parties, croissance rapide.
Top Strain
Top Strain werde es immer wieder bestellen diesmal aber in Photoperiodisch Version
Fruchtig und spritzig
Super Saatgut. 1 Samen von den 5 + 2 Angebot ging nicht auf, kann auch mein Fehler gewesen sein. Mega schnell, so 11 Wochen. Super Erträge, in der Regel 500g bis 650g trockene Pflanze mit Stielen. Habe indoor, 1m² 3 Pflanzen, BioBizz System mit Erde und Tintlingen als Beipilz angebaut.
Mochte das fruchtige Aroma sehr. Half mir sehr durch den Tag, habe schwere Form von ADHS und in kleinen Dosen absoluter Hit fürs produktive Arbeiten.
Wie man sich es vorstellt
Super
One of the best high !!
Many phenotypes some have a candy fruity taste and some other a vanilla chocolate taste
Now talking about the high it is one of the strongest honestly
Keimen echt gut bei der Seed Bank
Samen sind top aber hab leider keine hohe Potenz erreicht . Wachsen gut und schmecken gut .
Magic MAC 1
Excellent produit, fort en goût, fort en high, la génétique à l'air stable, bon rendement.
LECKER... 🤤
Kann man nur empfehlen.. 🤤
Leider kein Erfolg
Bei zwei Versuchen zu keimen leider zwei Fehlschläge, kann aber ein eigenes Verschulden sein..daher hoffe ich der nächste Versuch klappt, die Samen sehen jedenfalls super aus
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
