Hindu Kush (Zamnesia Seeds) feminizowane
Hindu Kush to klasyczna odmiana indica z gór między Pakistanem a Afganistanem. Jej geny stały się podstawą wielu szczepów. Ceniona za żywiczną, odporną roślinę, ziemisty aromat i wysokie stężenie THC.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Hindu Kush: aromatyczna landrace bogata w THC
Odmiany z górskiego pasma Hindu Kush są znane praktycznie każdemu miłośnikowi konopi i dla wielu stały się wręcz synonimem konkretnej, „dank” marihuany. Kush to głównie genetyka indica, która trafiła do USA w latach 70., dając początek niezliczonej liczbie popularnych dziś hybryd. W naszej kolekcji landrace Hindu Kush wyróżnia się jako wyjątkowy, ceniony na całym świecie klasyk. Rośliny osiągają poziom THC na poziomie 20%, co zapewnia wyraźne, długotrwałe działanie.
Uprawa Hindu Kush nie należy do szczególnie skomplikowanych, zwłaszcza jeśli masz już pewne doświadczenie. Początkujący hodowcy również mogą liczyć na świetne wyniki, o ile poświęcą roślinom trochę uwagi i troski. W pomieszczeniach rośliny zazwyczaj dorastają do ok. 120cm, na zewnątrz do około 150cm. Możesz spodziewać się obfitości gęstych, żywicznych topów o klasycznym, ziemistym aromacie Kush. Po 8–9 tygodniach kwitnienia w uprawie indoor potencjał plonu sięga do 450g/m², natomiast na zewnątrz, na początku października, możliwe jest zbiory do 400g z jednej rośliny.
Hindu Kush oferuje wyjątkowo apetyczny profil terpenowy. Aromat jest delikatny i słodki, z ziemistymi i owocowymi akcentami oraz nutą drzewa sandałowego w tle. Wszystko to łączy się w harmonijną, przyjemnie zachęcającą kompozycję, która idealnie współgra z działaniem tej odmiany. Hindu Kush poprawia nastrój, wprowadza w stan błogiego relaksu i rozpieszcza ciało kojącymi doznaniami. Ten łagodny „body stone” sprawdza się idealnie po długim dniu lub podczas leniwych weekendów, kiedy chcesz poczuć się lekko i pogodnie.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Odmiana lokalna |
| Genetyka | Indica |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 400 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Owocowy, Ziołowe |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Szczęśliwy, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Good seeds
Although I have still a lot to learn
Meh
Bestimmt ein guter Strain hatte mich Sau drauf gefreut ber kein einziger ist gekeimt dieses Problem hatte ich sonst bei zamnesia auch nicht einfach schade das es so gelaufen ist
Super Aroma !!!
Im Freiland angebaut - extrem gut gewachsen und sehr feine großartige Ertne - sehr zu empfehlen!
Legendary Success!
All 3 couldn't wait to come out after 2 days in soil!
Awesome
Great strain
Nice landrace!
so tasty!!! but it grew pretty slowly, which is fine when you compare what comes out later! With topping i had 450gr (4 plants) under 480w led in 15L pots
sehr schöne große Pflanze !
Ich habe die Pflanzensorte im Sommer 2024 angebaut ,sie wuchs bei mir im Gewächshaus zu einer stattlichen Größe von 1,65 Meter heran. Habe die wieder gekauft und werde 2026 wieder loslegen.
Super
Wie erwartet
10/10
hab leider beim keimen einen von den keimblättern abgerissen. ABER buds hart wie stein und knallt richtig.
Nicht gekeimt
Nicht gekeimt
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
