Afghani (Zamnesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
Masywne topy o wyrazistym, korzenno‑haszyszowym aromacie i głęboko relaksującym działaniu — tak opisuje się naszą landrace'ową odmianę Afghani. Konopie rosną w Azji Środkowej; Afganistan ma długą tradycję uprawy i produkcji haszyszu. Uprawa domowa tej klasycznej trawki jest dziś prostsza niż kiedyś.
Zamnesia Seeds - Afghani: Klasyczny oldschoolowy hasz
Afgańska odmiana landrace ma wyjątkowo bogatą historię. Uznaje się, że pochodzi z górzystych regionów Afganistanu, gdzie Cannabis indica rośnie od setek lat – na długo przed tym, jak wpadła w ręce współczesnych hodowców z Europy i USA. Wykorzystując lokalne uprawy, afgańscy rolnicy od dekad produkują jedne z najlepszych haszyszów na świecie. Dziś, dzięki pracy naszych hodowców i poszukiwaczy nowych odmian, możesz wyhodować w domu prawdziwą afgańską landrace z stabilnych, feminizowanych nasion marihuany.
Rośliny Afghani to czyste indiki – niskie, zwarte i o głęboko zielonych, szerokich liściach. Idealnie nadają się do uprawy indoor w namiotach i pokojach, osiągając zwykle maksymalnie około 120 cm wysokości. Jeśli jednak dasz im sporo miejsca i dobre podłoże na zewnątrz, Afghani potrafi urosnąć do imponujących rozmiarów, bez trudu przekraczając 200 cm wysokości (lub więcej) i oferując potężne plony zbitych kwiatów z nabrzmiałymi kielichami. Okres kwitnienia trwa zaledwie 7–8 tygodni, a plony mogą sięgać do 500 g/m² w uprawie indoor oraz około 500 g z rośliny outdoor (pod koniec września).
Po suszeniu i curingowaniu kwiaty Afghani osiągają około 21% THC i zachwycają bogatym aromatem, w którym nuty ziemiste i pikantne łączą się z akcentami świeżej sosny. Dzięki bardzo obfitej produkcji żywicy odmiana ta znakomicie nadaje się do produkcji haszyszu i innych koncentratów. Zgodnie z oczekiwaniami, Afghani zapewnia głęboko relaksujący haj, który rozpuszcza stres w całym ciele i wprowadza w stan spokojnej, refleksyjnej euforii na długie godziny.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Odmiana landrace |
| Genetyka | 90% Indica / 10% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 500 g z rośliny |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Continental |
| Smak / aromat | Ziemisty, Pikantny, Sosna |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Bei mir absoluter Couch Hänger
Konnte ich nicht tagsüber ran, da war der Tag zu Ende...
Bad seeds
Biught 5 they blame me on my sprouting technique yet 5 of the others I brought sprouted. They didn't replace my seeds. No a haapy grower 50 years most like been growing long then the people that told me its my fault. They never replied why would 1 set sprout and one dont all in the same environment
Richtig nice
Pflanze wurde kein riese.
Kleine Indica die aber schönes Orientfeeling sowie den passenden Geruch verströmt hat
Ottimo
Great
Germinated
Got 3 and am just trying out 1 for now as I have other plants growing. It germinated fine and looks healthy in its early stages.
Happy so far and will update later on in flower.
good
good
Nicht so richtig Afghani.....
Alle Samen sind gekeimt.
Einfacher Anbau (Growbox).
Die Pflanzen hatten niedrige Wuchshöhe, aber in Ordnung.
Ca. 30gr. Trockengewicht pro Pflanze.
Geschmack und Wirkung angenehm und gut.
Ich hätte mir aber diesen erdigen, einzigartigen Afghanen-Geschmack gewünscht,
Der ist nicht mal im Ansatz vorhanden. Daher ein Punkt Abzug.
Trotzdem empfehle ich diesen Strain!
Pas contente
Rien est sorti sur 2
Ok
Ottimo prodotto
Back to the 80 - 90 Year;s
Mississippi Dampfer Maastricht
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
