Lizaki z marihuaną (10 sztuk)
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Skład Lemon Haze: cukier, syrop glukozowy, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy (E330), aromaty (olej z konopi), barwniki spożywcze (E101, E132, E160c). Skład Bubblegum & Blueberry Haze: cukier, syrop glukozowy, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy (E330), aromaty (olej z konopi), barwniki spożywcze (E101, E120, E132)
| Wartości odżywcze w 100 g | |
| Kalorie | 392 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 98 g |
| w tym cukry | 67 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,003 g |
| Typ | Jedzenie |
|---|
Tastes like weed
These lollipops (lollies they say in some countries) taste like weed! Luckily they added some lemon to mask that taste. 🤣 Great for introducing novices to the fine art of enjoying the dankness of buds.
Un agradable sabor
Cogí el de sabor arándanos y la verdad que le agradaron a mí paladar, los recomiendo como producto comestible.
Gg++
Au top
Ok
Goed lezen het zijn geen weed lolli’s dus geen THC. Smaak wel prima.
TOP!
TOP!
Lolli Power.
Super,kommen bei jedem sehr gut an.
Naja
Gut, über Geschmack lässt ich ja streiten, aber meins ist es nicht so unbedingt
Top
Lecker
au top
très bonne sucette!!!
Cannabis Lollies
i ordered Cannabis Lollies
Lemon Haze
Blueberry Haze
:)
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
