Blue Mystic (Royal Queen Seeds) feminizowane
Blue Mystic od Royal Queen Seeds to wyjątkowa odmiana marihuany wywodząca się z tej samej rodziny co słynna Blueberry, która położyła podwaliny pod praktycznie wszystkie północnoamerykańskie odmiany zioła. Jej rodowód sięga lat 80., kiedy grupa doświadczonych hodowców eksperymentowała z licznymi szczepami sprowadzanymi z całego świata.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Royal Queen Seeds - Blue Mystic: Potężna indica rodem z USA
To, co wymyślili pionierzy amerykańskiej hybrydyzacji konopi, hodowcy Royal Queen Seeds dopracowali do postaci stabilnej, feminizowanej odmiany Blue Mystic. Dzięki mieszance genetyki, w której znajdziemy m.in. szczepy tajskie i afgańskie, ta zdominowana przez indicę roślina zapewnia mocny, głęboki haj typu stone.
Feminizowana Blue Mystic od Royal Queen Seeds rośnie raczej krępo, osiągając 80–120 cm wysokości i potrzebując 9–10 tygodni na kwitnienie. Świetnie sprawdza się w uprawie indoor, dając plony sięgające nawet pół kilograma z metra kwadratowego. Doskonale się rozciąga, oferując niezliczone możliwości dla growerów lubiących techniki treningowe.
| Marka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Blueberry x Northern Light |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | Średni |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 220 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 450 g/roślina |
| Nagrody | Puchar Cannabis (High Times) |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Efekty | Silny |
Więcej informacji o tym produkcie:
LECKER... 🤤
Kann ich nur empfehlen..
Klassik
Top keim rate
Old Skool Vibes
Die erste Sorte die ich jemals selbst gezogen hatte. Super Sorte trotz des schon höheren Alters.
Indica & Blaubeere
Super Laut und stinkig nach Blaubeeren , aber super Klasse Northern Wachstum ,,, einfach geil und meine absolute Lieblings Indica , danke an RQS für diese Wahnsinns Sorte
Blue mystic
Excellentes graines en général ! 100% de germination ! Livraison rapide et discrète ! Excellent rapport qualité/prix ! Que dire de plus ? Au top !
ich bin gespannt
Von rqs eigentlich gewohnte Qualität...
Mal gucken wie sie wird
Super
Good weed, buds are compact and resin covered, it takes 60 days to flower with good yields. Taste sweet :)
pas mal
pousse tres bien pour le moment de grane feuilles
blue mistic
royal queen seeds are the best!
BLUE MISTIC
very high quality
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka






