Panama Red (Zamnesia Seeds) feminizowane
Panama Red to czysta sativa ze Środkowej Ameryki, znana z euforycznego, towarzyskiego i pobudzającego kreatywność działania. Ma intensywny, cytrusowy aromat i świetnie sprawdza się przy zadaniach wymagających ekstrawersji. Wymaga jednak sporej przestrzeni uprawy.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Panama Red: Pobudzająca sativa typu landrace
Panama Red to jedna z najsłynniejszych odmian typu landrace dostępnych na rynku. Ten klasyk z Ameryki Środkowej oferuje energetyczny, pobudzający haj oraz wyjątkowo wciągający smak grejpfruta z nutami korzennymi. Panama Red pojawiła się na scenie już w latach 60. XX wieku. Żołnierze, podróżnicy i poszukiwacze nowych odmian byli pierwszymi ludźmi z Zachodu, którzy spróbowali tych topów w czasach hippisów, a genetyka tej odmiany bardzo szybko zadomowiła się w Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata. Jako czysta sativa typu landrace, roślina ma wąskie listki, długie międzywęźla i potrafi osiągać imponujące rozmiary zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.
Zacznijmy od podstaw: jeśli chcesz uprawiać Panama Red, musisz zapewnić jej naprawdę dużo miejsca. Wczesny i konsekwentny trening pomaga utrzymać rośliny w bardziej kompaktowej formie, ale może nieco obniżyć plony. Nieupraszczane egzemplarze w uprawie indoor osiągają około 200 cm wysokości i dają do 350 g/m². Aby zatrzymać ją w granicach około 140 cm, trzeba stosować LST przez cały cykl wzrostu. Na zewnątrz rośliny potrafią wystrzelić nawet do 350 cm i zapewnić około 450 g z jednej sztuki. Przygotuj się na przycinanie topów po 10–13 tygodniach kwitnienia w indoor, a w uprawie outdoor na zbiór przypadający na koniec października lub początek listopada. Dla najlepszych rezultatów przesadź siewki w słoneczne miejsce z żyzną, dobrze napowietrzoną glebą.
Zawartość THC na poziomie 17% w Panama Red zapewnia łagodny, ale wyraźnie mózgowy haj, a każdy buch przynosi intensywne, wyraziste nuty cytrusów, przypraw i grejpfruta. Ta legendarna odmiana landrace błyskawicznie poprawia nastrój i pobudza głowę do działania. Sięgnij po te topy, gdy masz listę zadań do odhaczenia i potrzebujesz solidnego zastrzyku motywacji!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Trudny |
| Rodzice | Odmiana lokalna |
| Genetyka | 100% sativa |
| THC | 17% |
| CBD | 1% |
| CBD:THC | 1 : 17 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 200 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 350 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 350 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 450 g/roślina |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Tropikalny |
| Smak / aromat | Cytrus, Pikantny |
| Efekty | Mózgowy, Motywujące |
Więcej informacji o tym produkcie:
easy grow
this is another old-timer that can be a little finicky
be careful not to over fertalize they are prone to nutriiant lock
remember they were grown in reginel soil that can be hared to match
but its all worth it for all us old hippys
Nice, promising strain
Was very excited bout that strain, unfortunately I failed at nurturing the plant. Will try again!
So far so good
Only got 3 seeds and am trying 1 seed with other another sativa for a screen of green grow. The one seed popped and looks healthy in its early stages. I’m happy so far and will update later.
.
.
Panama red
All 3 sprouted, so far so good.
Enorme Größe im Außenbereich
Super gewachsen - tolles Aroma - große Ernte !
Be Happy
Not good
Have 5 growing two are good and three are small and skinny hardly any leaves I think their males
Happy strain!!!
Fav Strain Ever!
Night beautiful birds with little white crystal a on them and red hair a coming out the tips!!
News room for this planet grows up to 6-7’ in the right envirnment!
Panama red
I like the way this grew, got to be about 5’ tall will tons of smaller (about 2”) flower tops. But smoking it, there wasn’t much effect to me at all. It smelled good, and tasted good, just didn’t have a decent buzz. I made bubble hash and topicals with it along with trim from some other plants.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
