Solar Panel Automat (Zamnesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
- Jasne, cytrusowe nuty: Soczysty aromat.
- 20% THC: Zrównoważone efekty.
- Szybkie dojrzewanie: Zbiór po ~10 tygodniach.
- Stabilne geny: Odmiana z Power Plant, White Widow i ruderalis.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Solar Panel Automatic: cytrusowa moc i rekordowe tempo wzrostu
Solar Panel Automatic naprawdę rozjaśni ci dzień – dosłownie! Ten Automat, kuzyn naszej feminizowanej Solar Panel, łączy w sobie genetykę potężnych odmian Power Plant, White Widow oraz wyselekcjonowanego ruderalis, tworząc szybkie, bezproblemowe nasiona marihuany automaty. Po zaledwie 10 tygodniach od kiełkowania możesz cieszyć się 20% THC, słodkim, cytrusowym aromatem i zrównoważonym hajem.
Nieważne, czy uprawiasz w namiocie, czy pod gołym niebem – Solar Panel Automatic to czysta wygoda. W pomieszczeniach rośliny dorastają maksymalnie do ok. 90 cm i potrafią wyprodukować do 400 g/m² lśniących, zielonych topów w zaledwie 9–10 tygodni. Na zewnątrz odmiana ta nieco bardziej się wyciąga, osiągając ok. 120 cm wysokości i nawet 200 g plonu z jednej rośliny. Kompaktowa i łatwa w kontroli, świetnie odnajdzie się w każdym ogrodzie!
Po zbiorach Solar Panel Automatic zachwyca jasnymi, słodko‑cytrusowymi nutami zapachowymi i smakowymi – każdy buch przypomina łyżeczkę słodkiej pomarańczowej marmolady! Dzięki 20% THC Solar Panel Automatic zapewnia mocny, ale przyjemnie wyważony haj, który rozluźnia ciało i jednocześnie klaruje umysł – idealny na dzień, bez uczucia przytłoczenia czy ospałości. Nie przegap tej cytrusowej automaty – zamów nasiona Solar Panel Automatic, zanim zniknie wraz z zachodzącym słońcem!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Power Plant x White Widow |
| Genetyka | 40% Indica / 60% Sativa |
| THC | 23% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Owocowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Przejrzysty umysł, Zrównoważony |
Więcej informacji o tym produkcie:
Graines mortes
Fortement déçu. J'ai passé 3 commandes en trois ans pour ma culture annuelle. Malheureusement, cette année, j'ai acheté les graines Solar Panel mais aucune d'entre elles n'a poussé.
Pas content
J'ai acheté plusieurs sortes de graines et juste avec les solar panel je n'ai eu qu'une graine qui a germé
Top
Alles bestens
Ok
Non posso che essere molto soddisfatto felicissimo
gut
2 von 3 keimten
Non tutti i semi sono germinati
Ho comprato 5 semi e solo 2 sono nati: adesso stanno crescendo bene e sani
Solar Panel
Freue mich schon darauf
Zamnesia seed purchas.
I love the seeds I vet from Zamnesia, so far I have had al.ist 100% germination!
Okay
Good product
Bad experience
A truly terrible experience; 10+3 all died.Bad experience
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
