Sticky Broccoli Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Łatwa uprawa: Bezproblemowa hodowla dla początkujących.
- Genetyka: Sticky Beast × Green Crack × Ruderalis.
- Smak: Pikantno‑słodkie, aromatyczne nuty.
- Efekt: Euforyczny i relaksujący — na każdą porę dnia.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Sticky Broccoli Automat: skromna, ale plonująca indica
Trudno o lepszy moment, by zabrać się za swoje „warzywa” niż teraz, z odmianą Sticky Broccoli Automat od Zamnesia Seeds. Ta smakowita krzyżówka Sticky Beast, Green Crack i ruderalis to uprawa bez wysiłku – od pierwszego dnia aż po zbiory i dłużej. Poznaj wszystkie atuty tych w 90% indica-dominujących nasion marihuany.
Uprawa Sticky Broccoli Autoflower Cannabis Seeds: Bezproblemowa dla każdego
Gotowa do zbioru już po 8–9 tygodniach od kiełkowania, Sticky Broccoli Autoflower to prosty projekt uprawowy nawet dla całkowitych nowicjuszy. Roślina świetnie radzi sobie w uprawie indoor, outdoor oraz w szklarni, dając początkującym hodowcom mnóstwo możliwości, by wyhodować swoje wymarzone okazy. To stosunkowo mało wymagająca odmiana – wystarczy odrobina pielęgnacji i troski po drodze, a Sticky Broccoli Autoflower zajmie się resztą. Osiąga kompaktowe rozmiary, zaledwie około 70 cm w pomieszczeniach i do 90 cm na zewnątrz, więc bez trudu zmieści się w większości przestrzeni uprawowych.
Gdy nadejdzie czas zbiorów, hodowcy mogą liczyć na plony rzędu 150–200 g z rośliny w uprawie outdoor. W uprawie indoor rośliny potrafią wydać około 400 g/m² jasnych, imponujących topów, od których aż zakręci się w głowie, zanim jeszcze zdążysz je wypróbować! Gdy materiał zostanie wysuszony i odpowiednio sezonowany, prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna.
Pikantna słodycz: doznania ze Sticky Broccoli Autoflower
Możesz liczyć na wyrazisty, słodki smak z wyraźnymi nutami kwiatów i przypraw, dzięki czemu Sticky Broccoli Autoflower to prawdziwy rarytas. To ten typ „brokuła”, którego naprawdę nie chcesz przegapić! Z poziomem THC w granicach 18–20% efekty pojawiają się szybko i intensywnie, zapewniając długotrwałe, podnoszące na duchu działanie, które z czasem płynnie przechodzi w głębokie rozluźnienie dokładnie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Kariofilen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Sticky Beast x Green Crack x Ruderalis |
| Genetyka | 90% Indica / 10% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 90 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Pikantny, Kwiatowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Długotrwały, Silny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Fettes Teil
Dicke, harte Buds, stabil und zum Angeben, so hart das man Angst sie fallen zu lassen. Kein Drama, keine Probleme, sie hat brav durchgezogen und uns mit top Buds belohnt. Der Geruch? Heftig! Der Raum riecht jetzt, als hätten wir eine Aromafabrik eingezogen. Fette Ernte, keine Frage. Und ja, auch wenn sie immer hungrig und durstig war, hat sie uns nie im Stich gelassen und selbst kleine Fehler hat sie verziehen. Unsere klare Empfehlung: Wenn du einen soliden, stabilen Strain suchst, der nicht nur wächst, sondern mit dicken Buds und intensivem Geruch überrascht, dann hol dir die Sticky Broccoli. Du wirst es nicht bereuen!
Kein Glück gehabt
Leider keimte keiner der Samen. Schde
zut
n'a pas supporté l'humidité extérieure :c
Stiki ghiun!
Very potent
Vegan strain 🤣
Vigorous grow and super tasty
Big buds!
Nice plant:)🥦
Gourmet
Gourmet. Yields and potency, and also outstanding, the particularly unforgettable high. Clearly stands out from other new autoflowering genetics!
Stikygghiun!
Children don't like them, but i do.
Fresh broccoli
Very tasty, my favorite broccoli!
Broccoli
good for health :)
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
