Tropicana Cookies (Zamnesia Seeds) Nasiona marihuany feminizowane
Tropicana Cookies zadowoli hodowców i użytkowników - rośliny dają żywiczne, intensywnie pachnące kwiaty i obfite plony. Świetna do domowych ekstraktów i edibles, nadaje owocowo-słodki smak. Zrównoważona genetyka zapewnia łagodne, pobudzające działanie przez cały dzień.
Zamnesia Seeds - Tropicana Cookies: Gwarancja wyśmienitego smaku
Nagrodzona odmiana Girl Scout Cookies to świetna baza do dalszej hodowli, dlatego odważnie skrzyżowaliśmy ją z owocową Tangie. Tak powstała Tropicana Cookies – szybka i potężna hybryda o zawartości THC na poziomie 22%. Ta odmiana imponuje plonami, a jej kwiaty są nie tylko pełne słodkich, cytrusowo-orzeźwiających terpenów, lecz także gęsto pokryte lepką warstwą trichomów, co przekłada się na łatwe i bardzo wydajne ekstrakcje. Tropicana Cookies ma profil genetyczny 60% sativa i 40% indica, dzięki czemu zapewnia wesołe, zrównoważone działanie.
Uprawa Tropicana Cookies: Królowa pleneru
Choć Tropicana Cookies bez problemu poradzi sobie zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie, jej prawdziwy potencjał ujawnia się na zewnątrz. Rośliny najlepiej czują się w ciepłym, słonecznym klimacie, gdzie przy dużej ilości miejsca i mocnym słońcu mogą dorosnąć nawet do 180cm. Pozostawione na kwitnienie do połowy października, w idealnych warunkach potrafią odwdzięczyć się plonem sięgającym 700g z jednej rośliny. To wynik, dla którego naprawdę warto się postarać. Pod sztucznym oświetleniem Tropicana Cookies wciąż robi wrażenie – osiąga do 150cm wysokości i jest w stanie zapewnić do 500g/m². Kolejnym atutem jest szybkie kwitnienie: w uprawie indoor roślina może być gotowa do zbioru już po około 7–8 tygodniach dojrzewania kwiatów.
Aromaty, smaki i działanie Tropicana Cookies: owocowa uczta terpenów
Każde Twoje oczekiwanie zostanie spełnione, gdy spróbujesz oszronionych kwiatów Tropicana Cookies. Wybuchy słodyczy i orzeźwiających, owocowych nut natychmiast pobudzą kubki smakowe, a palenie lub waporyzacja tej odmiany będzie czystą przyjemnością. Cytrusowy bukiet genialnie sprawdza się także podczas przygotowywania ulubionych przepisów z marihuaną, dodając im kolejne warstwy smaku. Zrównoważone działanie Tropicana Cookies pojawia się szybko – użytkownicy zauważają przypływ energii i napływ pozytywnych myśli. To euforyczne uniesienie stopniowo przechodzi w przyjemne, cielesne rozluźnienie, zapewniając głęboki relaks.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Girl Scout Cookies x Tangie |
| Genetyka | 40% Indica / 60% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 700 g/roślinę |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Ciepły |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Owocowy |
| Efekty | Relaksujący, Szczęśliwy, Energetyczny, Zrównoważony |
Więcej informacji o tym produkcie:
Died after germinating
Spent so much on seeds but was disappointed.
Buona
Un buon prodotto
Wer es zerebral möchte
Es ist ein Geschmack und eine zerebrale Wirkung, gepaart um Dich stundenlang das machen zu lassen, was Dir am meisten Freude macht. Sicherlich bekommst Du es auch hin, dass Dich die Blüte umhaut. Je nach dem wie Du Dein Erntefenster wählst. Sie lohnt sich auf jeden Fall. Zamnesia bietet grundsätzlich stabile Sorten, die super performen und wem es Spaß macht und gerne gärtnert, erfreut sich von Anfang an bis zum Rauch und auch danach an dieser Pflanze
Won't grow
I started my seed germination. They germinated fast but, now they won't grow.
Been under the dirt about 5 days and still won't up. Won't buy these again anytime soon.
Tropicana Cookies
Freue mich schon drauf.
Super Sache
Samen ging gut auf, Pflanze wuchs absolut beständig und stabil. Geschmack und Wirkung großartig!
Ok
tolles Gras
der Start ins Leben war wackelig aber dann hat sie aber RICHTIG Gas gegeben, in der ersten Hälfte der Blütephase streckt sich die Lady ordentlich, schöne lange biegsame Sativa Stengel, ich konnte sie getoppt in der 1,35m hohen Box mit 90x60 Standfläche aber gut bändigen, die ausgehärteten Stängel sind stabil genug um Blüten zu tragen, kleiner 9L Topf beim 140W LED, Ernte nach 8 Wochen, ein guter Ertrag, schöne feste Buds mit wirklich sehr viel Harz, im Vap ein sehr dicker Dampf, Geruch und Geschmack erinnern an fruchtige Cookies, die kräftige Wirkung ist langanhaltend und wie beschrieben Entspannend, Fröhlich, Energiegeladen, Ausgeglichen, läd ein zu Bewegung/Sport aber auch zum Chilln, kleine Nebenwirkung: die Tropikana Cookies kann die Nacht leider ein bissel unruhig machen hier hilft ein bissel CBD
Great Weed
Love flavour, taste, yeld and everything of this strain excellent job!
Kali strain
Ruikt en smaakt heel lekker
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
