Tropicana Cookies Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Tropicana Cookies Automat to przeważnie sativa, odmiana autoflowering od Zamnesia Seeds. Kompaktowa roślina do ~110 cm, odpowiednia dla początkujących. Daje obfite, żywiczne topy o egzotycznym smaku i przyjemnym działaniu — idealna, by poczuć tropikalny klimat w domu.
Zamnesia Seeds - Tropicana Cookies Autoflower: Tropikalny smak i egzotyczne efekty
Tropicana Cookies Autoflower od zespołu Zamnesia Seeds to wyjątkowy Automat powstały z połączenia Girl Scout Cookies, Tangie oraz odrobiny ruderalis. Każdy z tych szczepów rodzicielskich wnosi do Tropicana Cookies Autoflower swoje charakterystyczne cechy, dzięki czemu powstała zbalansowana, z przewagą sativy, odmiana (40% indica, 60% sativa) o zawartości THC na poziomie 22% i bogatym profilu aromatycznych terpenów.
Uprawa Tropicana Cookies Automat: tropikalna obfitość topów
Jako odmiana autokwitnąca, Tropicana Cookies Automat jest wyjątkowo łatwa w prowadzeniu od kiełkowania aż po zbiór. Rośliny osiągają około 110 cm wysokości, zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor, więc jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią, ta genetyka sprawdzi się znakomicie. Od nasionka do zbioru potrzebuje jedynie 11–12 tygodni, po czym możesz już w pełni cieszyć się plonami. W pomieszczeniach Tropicana Cookies Automat potrafi dostarczyć do 450 g/m², a na zewnątrz możesz liczyć na około 300 g z jednej rośliny.
Aromaty, smaki i działanie Tropicana Cookies Automat: egzotyczna perfekcja
Dzięki genetyce Girl Scout Cookies i Tangie, możesz być pewien, że aromat i smak Tropicana Cookies Automat są naprawdę wyjątkowe. Po wysuszeniu i odpowiednim curingowaniu topów w pełni ujawnia się słodki, cytrusowy profil smakowy dojrzałej mandarynki. Odmiana ta zachwyca nie tylko w bongo czy w bluncie – dzięki wysokiej zawartości trichomów oferuje również intensywne, bogate w smak doznania podczas waporyzacji czy dabowania. Starannie zestrojona kombinacja kannabinoidów i terpenów sprawia, że Tropicana Cookies Automat zapewnia efekty jednocześnie błogo euforyczne i głęboko odprężające. Przygotuj się na tropikalną sesję totalnego relaksu.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Girl Scout Cookies x Tangie x Ruderalis |
| Genetyka | 40% Indica / 60% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 110 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 300 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Magnifique
Toute germées,odeur agréable et une défonce plus que convenable.à tester!
Smells + Taste
Amazing Plant
Leider wenig Ertrag
Leider haben die Pflanzen sehr wenig Ertrag und waren bei mir gerade 30cm hoch. Dies wurde ja hier schon einige Male beschrieben. Was sehr gut ist, ist die schnelle Wachstumsphase sowie die rasche Blüte.
Der Geschmack geht ehr ins bittere was mich persönlich etwas stört. .
Ansonsten für ne rasche Ernte gut geeignet. Man muss es mögen.
Tropico
Parfait pour découvrir plein de saveur
No Germination
I bought 3 seeds and not a single one germinated.
Bg
Ok bis auf den Ertrag, war etwas gering
Guter Grow
Ohne Training oder besondere Pflege, bei schlechten Bedingungen (27°C bei 30-35% Luftfeuchte), super gewachsen und 40g Ertrag. Geschmacklich trifft Beschreibung zu. High ist so ein "Ich starre auf einen Punkt" high, also Kopf fühlt sich etwas schwer an. Super Fokus, null Konzentration. Kann ich nur weiterempfehlen für easy Auto Grows.
Nu al een klassieker
Hele goeie strain, nog redelijk onbekend maar ik weet zeker dat dat gaat veranderen
Klein aber mein
süss
Smells
Herrlicher Geruch.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
