Forbidden Fruit (Zamnesia Seeds) feminizowane
Forbidden Fruit to soczysta hybryda konopi powstała z połączenia odmian Cherry Pie i Tangie. W 75% indica i w 25% sativa, roślina ta zapewnia głęboko relaksujące działanie, które otula zarówno umysł, jak i ciało. Hodowcy z pewnością docenią, że ta odmiana dorasta do średniej wysokości i potrafi dać naprawdę imponujące plony.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Forbidden Fruit: produktywna eksplozja smaku
W pogoni za wyśmienitym aromatem i obfitymi plonami nasi hodowcy skrzyżowali Cherry Pie z Tangie – to naprawdę niebiańskie połączenie. Dzięki profilowi genetycznemu 75% indica i 25% sativa, Forbidden Fruit zapewnia głęboko relaksujące działanie, wzbogacone soczystym, owocowym bukietem o wyraźnie tropikalnym charakterze.
Uprawa Forbidden Fruit: świetne plony na wyciągnięcie ręki
Odmianę Forbidden Fruit możesz z powodzeniem uprawiać zarówno indoor, jak i outdoor, licząc na bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Przy odrobinie troski i odpowiedniej pielęgnacji z nasion wyrosną średniej wielkości rośliny, które zachwycą Cię gęstymi, masywnymi kwiatami. W uprawie pod dachem krzewy zwykle osiągają ok. 120 cm wysokości, dzięki czemu bez problemu mieszczą się nawet w ograniczonej przestrzeni. Przy właściwym oświetleniu i nawożeniu po 8–9 tygodniach kwitnienia możesz liczyć na plon sięgający nawet 500 g/m². Na zewnątrz, w pełnym słońcu, Forbidden Fruit dorasta do ok. 160 cm i w październiku potrafi wyprodukować imponujące 800 g z jednej rośliny.
Aromaty, smaki i działanie Forbidden Fruit: kusząca tropikalna eksplozja
Profil terpenowy Forbidden Fruit łączy się w wyśmienity, soczyście owocowy bukiet. Na pierwszy plan wysuwają się nuty grejpfruta i innych owoców tropikalnych, tworząc słodko-kwaśną kompozycję, której trudno się oprzeć. Już po pierwszym wdechu ogarnia cię kojąca fala spokoju. Uspokajające doznania obejmują ciało i umysł, pozwalając odpuścić napięcie i na chwilę zapomnieć o trudach całego dnia.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Terpinolen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Cherry Pie x Tangie |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 160 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 800 g z rośliny |
| Smak / aromat | Cytrus, Owocowy, Tropikalny |
| Efekty | Relaksujący, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Forbidden Good
Macht Spaß beim wachsen zuzusehen und das Endprodukt wird sicher genauso viel Spaß machen zu verköstigen.
Befaamde kruising
Vaak voorbij zien komen maar nog nooit geprobeerd, deze was net in de aanbieding dus maar aangeschaft om te kijken wat het resultaat gaat worden.
Bg
Okay
Top
Bin gespannt auf den Anbau und den Strain
Amazing
Sweet flowers
Like it!
Great strain!
Very good strain
I like It soo much!
Top
Richtig geiles zeug
🥴
Sehr schöne Geschichte und das für den preis
Samen
Sehr gut,sind gleich 2 in die Topf.🤩
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
