Fruit Punch Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Szukasz nowej, energetycznej sativy do swojego ogrodu, ale nie chcesz czekać długimi miesiącami na zbiory? Mamy coś dla Ciebie. Fruit Punch Autoflower od Zamnesia łączy w sobie klasyczne geny Skunk i Haze z odrobiną ruderalis, tworząc pobudzającą, mózgową odmianę, którą możesz zebrać już po kilku tygodniach.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Fruit Punch Autoflower: Tropikalna sativa gotowa w zaledwie 11 tygodni
Uprawa odmian typu sativa potrafi dać dużo satysfakcji, ale bywa też wymagająca. Długi okres kwitnienia, podatność na choroby i łatwość przenawożenia sprawiają, że sativy nie należą do najprostszych w prowadzeniu. Do tego dochodzi ich imponujący wzrost, który w uprawie indoor trudno okiełznać, a na zewnątrz potrafi skutecznie przyciągać uwagę. Pojawienie się Fruit Punch Autoflower sprawia jednak, że domowa uprawa sativy klasy premium staje się znacznie prostsza. Ta krzyżówka Skunk #1, Haze i ruderalis to w 70% sativa, oferująca do 21% THC oraz bogaty profil terpenowy. Co najważniejsze, bez problemu wyhodujesz ją w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni.
Uprawa Fruit Punch Autoflower: wyrafinowana, piękna sativa
Dzięki solidnej genetyce uprawa Fruit Punch Auto jest wyjątkowo prosta. Wystarczy wykiełkować nasiona, a szybko zamienią się w silne siewki o dużych, jasnozielonych liściach i mocnych odgałęzieniach. Po 3–4 tygodniach fazy wzrostu rośliny Fruit Punch Auto automatycznie przechodzą w kwitnienie i potrafią wyraźnie się wyciągnąć. W namiocie lub pokoju uprawowym ta odmiana zwykle dorasta do około 90cm, co czyni ją bardzo łatwą do opanowania nawet w niewielkich przestrzeniach. Na zewnątrz Fruit Punch Auto może osiągnąć do 120cm – to nieco więcej, ale wciąż daleko jej do klasycznych odmian Haze, które bez problemu dobijały do 300cm. Poza dobrym podłożem, wodą i mocnym źródłem światła Fruit Punch Autoflower nie potrzebuje wiele więcej, aby wyprodukować topowej jakości kwiaty. Już po 10–11 tygodniach od kiełkowania te sativowe damy będą oblepione długimi, puszystymi, a zarazem zbitymi topami gotowymi do ścięcia, suszenia i curingowania. Średnio Fruit Punch Auto jest w stanie dać do 400g/m² w uprawie indoor i do 250g z rośliny w outdoorze.
Aromat, smak i działanie Fruit Punch Autoflower: podnoszący na duchu, mózgowy haj
Dzięki soczyście zielonym kwiatom, złocistym słupkom i grubej, lśniącej warstwie żywicy topy Fruit Punch Auto prezentują się naprawdę spektakularnie. Po odpaleniu nie zawodzą też pod względem smaku, aromatu ani efektów. Zgodnie z nazwą, Fruit Punch Autoflower zachwyca tropikalnym bukietem zapachowym przywodzącym na myśl banana, ananasa, mango i cytrusy. Wystarczy otworzyć słoik z suszem, by poczuć się jak w barze z sokami na rajskiej plaży. Po odpaleniu zaciągnij się głęboko i pozwól, by Fruit Punch Auto uraczyła Twoje podniebienie intensywnie owocowymi nutami, które przy wydechu ustępują miejsca delikatnym akcentom skunka i przypraw. Już kilka minut po pierwszym buchu ta mocna sativa wrzuca umysł na wyższy bieg, wprowadzając w błogi, energetyczny nastrój – idealny na poranki, sesje w ciągu dnia, spotkania towarzyskie czy chwile twórczej inspiracji.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen, Terpinolen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Skunk#1 x Haze x Ruderalis |
| Genetyka | 30% Indica / 70% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 90 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 250 g z rośliny |
| Smak / aromat | Cytrus, Pikantny, Skunk, Tropikalny, Ananas, Banan, Mango |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Mózgowy, Kreatywne, Energetyczny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Nicht so toll
Habe drei Samen bestellt und keiner ist gekeimt, habe jeden unterschiedlichen angezündet!
Nichts hat funktioniert
0/3 Samen gekeimt
Leider hat keiner der drei bestellten Samen gekeimt. Laut den Bewertungen geht es aktuell wohl einigen mit diesen Samen so. Schade, die Sorte klang sehr vielversprechend, hat aber anscheinend absolut keine guten Aussichten auf eine erfolgreiche Keimung.
Dommage
Aucune graine sur les 5 que j'ai commandées n'a germé :(
Keine Keimung
Ich habe diese 3 Samen mit 15 Anderen von verschiedenen Arten Keimen lassen. Leider ein Totalausfall. Überhaupt ist nur ein Samen aufgegangen und der hat sich nicht weiterentwickelt. Sonst hatte ich nur zwei weitere Ausfälle von zwei unterschiedlichen Arten, was ja wirklich völlig normal ist.
.
.
Sorte keimt nicht Geld zurück
Hatte 3 Samen von dieser Sorte. Keiner hat gekeimt. Schlechte Qualität möchte für diese Sorte mein Geld zurück.
Hatte parallel zu meiner Bestellung noch eine andere Sorte von denen alle 3 von 3 gekeimt sind. Also an mir lags nicht.
Aucune graine n’a levé
Aucune graine n’a levé alors que les GreenOmatic ont toutes germé. Je vois des commentaires similaires sur les dernières commandes, je n’avais jamais été déçue auparavant, il doit s’agir d’un batch défectueux.
souci germination
Bonjour,
Je cultive depuis 30 ans et j'achète donc régulièrement tout le temps des graines.
Sur les 5 graines commandées , une seule à germé et pousse, les 4 autres deviennent noires et moisissent.
Je suis autant étonné que déçu.
.
Nicht gekeimt
Leider ist keiner der 3 bestellten Samen aufgegangen. Alle anderen Sorten sind super gekeimt. Schade
Fruit Punch
Ich habe 10 Fruit Punch Samen bestellt, die ausnahmslos nicht gekeimt sind, obwohl ich alles so wie immer gemacht habe. Nachdem ich erneut 10 Samen als Ersatz bekommen habe, sind auch die nichts geworden. Da ich die Pflanzen Outdoor wachsen lasse, wenn sie groß genug sind, wird meine Ernte dieses Jahr wohl komplett ausfallen, da es jetzt wohl zu spät ist. Ich bin mehr als enttäuscht, nachdem ich im letzten Jahr so schöne Ergebnisse mit anderem Saatgut hatte. Diese Samen werde ich nie wieder bestellen.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
