Sundae Driver (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Aromatyczni rodzice: Sundae Driver to skrzyżowanie Fruity Pebbles OG i Grape Pie.
- Dobre plony: Do 500 g/m² indoor, ok. 500 g outdoor.
- Kremowy smak: Słodki, deserowy profil.
- Poprawa nastroju: Przynosi śmiech i dobry humor.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Sundae Driver: Niezwykle łatwa i satysfakcjonująca uprawa
Hodowcy XXI wieku dokonali prawdziwych cudów w kwestii smaku i aromatu, ale nie zapomnieli też o doskonałych właściwościach uprawnych. Oto Sundae Driver – odmiana, która nie tylko rozpieszcza zmysły, ale też sprawia, że sama uprawa jest przyjemna i bezproblemowa. Ta harmonijna krzyżówka Fruity Pebbles OG i Grape Pie została stworzona z myślą o każdym hodowcy, niezależnie od doświadczenia – świetnie nada się zarówno na start, jak i jako chwila wytchnienia od bardziej wymagającej genetyki.
Uprawa Sundae Driver: Odmiana o niskich wymaganiach
Przy stosunkowo krótkim okresie kwitnienia, trwającym około 9–11 tygodni, możesz liczyć na zbiory tych wyśmienitych topów pod koniec października – bez skomplikowanych technik czy czasochłonnej pielęgnacji. Hodowcy indoor docenią łatwość prowadzenia Sundae Driver, bo w zamian mogą uzyskać plony sięgające nawet 500 g/m². Plantatorzy outdoor także mają powody do zadowolenia: każda roślina zwykle dostarcza około 500 g, świetnie radząc sobie w naturalnym świetle słonecznym i przy minimalnej ingerencji. Pod względem wyglądu Sundae Driver zachwyca – jasnozielone i fioletowe kwiaty jasno świadczą o jej doskonałym rodowodzie genetycznym. Gęsto pokryte lśniącymi trichomami, łączą w sobie moc i estetykę, oferując prawdziwe klejnoty, którymi z dumą wypełnisz swoje słoiki do curingowania.
Sundae Driver: eksplozja smaku
Jeśli chodzi o działanie, Sundae Driver zapewnia błogi, wyważony haj, wynikający z idealnej równowagi genów indica i sativa. Przy stężeniu THC sięgającym nawet 22% użytkownicy mogą liczyć na głębokie rozluźnienie, któremu towarzyszą łagodne fale euforii oraz od czasu do czasu niekontrolowane napady śmiechu. To idealna odmiana, by odpuścić sobie po długim dniu lub zapalić ze znajomymi podczas spokojnego spotkania. Również aromat w pełni zasługuje na nazwę tej odmiany: słodkie nuty wanilii harmonijnie łączą się z delikatnymi, owocowymi akcentami borówki — prawdziwa uczta dla zmysłów!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Fruity Pebbles OG x Grape Pie |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 140 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 500 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Wanilia, Blueberry |
| Efekty | Relaksujący, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Review of Seeds
Not 1 single seed out of the many I ordered sprouted. I sowed 1/2 directly into soil & the other half I attempted to germinate using paper towel/plastic baggie method. ZERO growth from a single seed. To say I was disappointed, would be an understatement! Never, ever would I purchase from your company again.
Super
Alle gekeimt :)
werde ich nicht mehr anbauen
Hatte ich nun ein paar Mal, immer wieder die gleichen Probleme:
Hinten raus strecken sich die Stängel lang, Buds bleiben klein und auf die langen Stängel verteilt und vor allem plötzliches Auftreten von Blattproblemen (wobei andere Sorten gleichzeitig bei gleicher Düngung und Erde etc. keine Probleme bekommen haben).
Sundae Driver
Terps sound amazing!
Samen sehr guter zustand
Schön große unbeschadetes Saatgut
Good
Sweet
Very happy
A++
Sundae Driver
Top quality seeds, awesome!
Fruity Pebbles
Schön, dass ihr den Fruity Pebbles Strain am Leben erhaltet mit dieser schönen Kreuzung - ick freu mir.
ok
Für die Sammlung
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
