LSD Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Genetyka: Mazar-I-Sharif × Skunk z domieszką ruderalis.
- Szybkie plony: Od kiełka do zbioru około 10 tygodni.
- 23% THC: Silne rozluźnienie ciała i euforyczny efekt umysłowy.
- Aromat i smak: Skunkowe nuty, kwaśne cytrusy i przyprawowy tytoń.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
LSD Auto: Skunowe cytrusy i odlotowe hajsy!
Podobnie jak jej fotoperiodyczna kuzynka, LSD Auto wywodzi się z kultowych Mazar-I-Sharif i Skunk, z domieszką ruderalis, która odpowiada za jej magię jako Automatu. Sięgnij po tę odmianę, jeśli chcesz zbierać zbite, oszronione, skunowe topy i doświadczać psychodelicznego odlotu – przy minimalnym wysiłku z Twojej strony!
Uprawa LSD Auto: Obfite plony w kilka tygodni
Idealna dla hodowców na każdym poziomie, LSD Auto przechodzi od kiełkowania do zbiorów w zaledwie 9–10 tygodni. W pomieszczeniach rośliny pozostają zwarte, osiągając około 80 cm wysokości i dając plon do 450 g/m². Na zewnątrz możesz liczyć na nieco wyższe okazy (około 100 cm), z których każda roślina potrafi wyprodukować do 300 g suszu. Z imponującymi „foxtailami” oraz mieszanką jaskrawej zieleni, pomarańczu i fioletu, LSD Auto zachwyca wyglądem już po wyjęciu ze słoika — a jej działania jeszcze nawet nie zaczęliśmy opisywać!
Klasyczny smak Skunka i psychodeliczne działanie
Rozdrobnij jej zwarte topy, a LSD Auto wypełni pomieszczenie intensywnym, kwaśno‑cukierkowym aromatem. Zaciągnij się gęstym dymem i pozwól sobie na kontrastujące nuty starego haszyszu, ziemistego tytoniu i potężnego skunka — po prostu pycha! Dzięki 23% THC LSD Auto oferuje euforyczny, „głowowy” haj, który wywołuje chichoty, rozluźnienie i przyjemne mrowienie w całym ciele. Zamów nasiona już teraz i przeżyj smakowicie odjechane doświadczenie — bez paranoi, sama czysta pozytywna energia! Ale nie zwlekaj — szybko znikają!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Mazar-I-Sharif x Skunk x Ruderalis |
| Genetyka | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 23% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 100 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 300 g/roślina |
| Smak / aromat | Cytrus, Skunk, Kwaśny, Haszysz |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Mózgowy, Przyjemne mrowienie w ciele |
Więcej informacji o tym produkcie:
Schnell gekeimt
Schnell gekeimt, kommst stabil aus der Erde. Nun Vorfreude auf das Ergebnis.
Is good
Nice yield
Eccellente
Grande resa con minime attenzioni!
Good buzz !
5 gallon pots, indoor, 20/4 300w LED, LightMix, Hesi nutrients, 2 plants. 35 grams ea. dry bud. Good buzz, taste nice. One grew weird and may have grown a penis, it reminded me of Professor Grinspoon pictures I've seen. So the other ladies have some mature seeds as I harvested a bit late due to holidays. I think I'll have a good 100 or more. Thanks Zammi ! ! !
no germinate
started two of these 6 days ago in coco noir starter, no success.
Top strain
Easy to grow and very potent
Rapidité de germination
Wow, a peine deux jours dans la terre, il me disent coucou. Dommage il ni a rien pour charger une photo.
Gut
Aber nur 2 von 3 gekeimt
Super
Schon das zweite Mal, wurde echt gut und hat einen guten Fön gehabt. Beim ersten Mal sind alle Samen aufgegangen und es wurden schöne gesunde Pflanzen. Hoffe, das Glück habe ich diesmal auch, yammy! :)
Yummy
Top Pflanze, lecker.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
