Peanut Butter Breath Automat (Zamnesia Seeds) Nasiona marihuany feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Humulen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Do-Si-Dos × Mendo Breath F2 × Ruderalis |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 350 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 250 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Orzechowy, Kremowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Przyjemne mrowienie w ciele, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Sugar Valley Automatic Bundle
Im Pack zusammen mit 4 weiteren Top-Sorten für Gift Points erworben. Super Idee zum Ausprobieren: jeweils 1 Samen verschiedener fruchtig-leckerer Auto-Sorten. Very nice.
Collection
Beau packaging
Unglaublich
Hatte hier.von ein Gratis Seed aus dem 5er Mix Pack aus den Tribe Punkten, leider sind die meisten seeds so staubklein das man direkt schon sagt das kann nichts werden, siehe an es ist auch nichts geworden wie die blueberry, mal schauen ob die anderen die Tage Performen wenn ich sie rein werfe. Bin echt sauer. Nie Probleme beim keimen gehabt aber mit den seeds nur elendige Probleme.
Wonderful
Incredibile flavours
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Buon prodotto
Ibrido fantastico, ottimo sapore e gusto molto cremoso e saporito.
thick tasty buds
Grow went as expected, fast and compact. The buds were magnificent, thick and tasty, and abundant. I'm keeping these in my rotation!
Top
.
Bin gespannt
Muss noch gesetzt werden
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
