London Pound Cake (Zamnesia Seeds) Feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Sunset Sherbet x Larry OG |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 600 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 900 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Pikantny, Wanilia, Kremowy |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Zrównoważony, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Lecker
Geruch und Geschmack sind ein Traum
Top
Fantastisch!
Fantastisch!
Seeds
Supet
*****
*****
bin sehr gespannt
Verpackung und Versand super.
Zur Pflanze kann ich leider noch nichts sagen.
Es wird sich zeigen
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
