London Pound Cake Auto (Zamnesia Seeds) Nasiona feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Sunset Sherbet x Larry OG x Ruderalis |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 130 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 100 g na roślinę |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Kremowy |
| Efekty | Relaksujący, Zrównoważony, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Sugar Valley Automatic Bundle
Im Pack zusammen mit 4 weiteren Top-Sorten für Gift Points erworben. Super Idee zum Ausprobieren: jeweils 1 Samen verschiedener fruchtig-leckerer Auto-Sorten. Very nice.
Pas satisfait
La graine a bien germé mais une fois plantée, n’est jamais sortie de terre.
Collection
Un de plus a ajouter à ma collection
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Buon prodotto
Buona indica da sera, sapore agrumato con sentori dolci e cremoso, molto buona.
Top
.
Bin gespannt
Bin gespannt muss noch setzen
Can't wait
to grow it
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
