Purple Urkle (Zamnesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
Delicious flavor: Rich berries, grapes and plums.
Generous yields: Up to 400 g/m² indoors, up to 700 g/plant outdoors.
Relaxing effects: Soothing relaxation with occasional euphoria.
Easy to grow: Flowers in 7–9 weeks indoors (outdoor harvest in September).
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Purple Urkle: Jagodowa przyjemność

Jako bezpośredni potomek fenotypu Mendocino Purps, Purple Urkle to wysoko wydajna odmiana od ekipy z Zamnesia Seeds. Ta zdominowana przez indicę, feminizowana odmiana ma wszystko, by znaleźć się w kręgu zainteresowań każdego hodowcy marihuany. Przy solidnym poziomie THC sięgającym 20% w Purple Urkle można się zakochać na każdym etapie – od nasiona, przez zbiory, aż po ostatni buch.
Uprawa Purple Urkle: Winogronowa przygoda
Bez względu na to, czy uprawiasz ją w pomieszczeniu, na zewnątrz, czy w szklarni, Purple Urkle to mocna, odporna odmiana. Hodowcy z pewnością docenią, jak łatwo doprowadzić tę roślinę do zbiorów. Purple Urkle osiąga wygodną do kontroli wysokość do 120 cm w uprawie indoor i około 160 cm na zewnątrz, a osoby chcące jeszcze bardziej ograniczyć wzrost mogą zastosować LST. Wystarczy zapewnić roślinom odpowiednią pielęgnację i uwagę, a Purple Urkle odwdzięczy się plonem do 400 g/m² w uprawie indoor po 7–9 tygodniach kwitnienia lub nawet do 700 g z rośliny pod koniec września.
Purple Urkle: Owocowe nuty i kojące wrażenia
Purple Urkle zachwyca intensywnymi smakami i aromatami, które stają się coraz wyraźniejsze w trakcie kwitnienia. Niezależnie od wybranej metody konsumpcji, Purple Urkle serwuje bogaty, owocowy profil, z wyraźną przewagą akcentów winogron, jagód i śliwek. Działanie tej odmiany jest kojące i relaksujące, z subtelnie rozweselającą nutą, która zapewnia zrównoważone doświadczenie na każdą okazję – zarówno w towarzystwie, jak i podczas spokojnego wieczoru w pojedynkę.

| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Mendocino Purps (fenotyp) |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni, 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 160 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 700 g/roślinę |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Owocowy, Berry, Winogrono |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Purple urkle
I would love to to grow this genetic i just can't get one to pop.
No germination
One out of four germinated. Don’t waste your money.
Awesome
Two great ones in one
Seht enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Purple Urkle
One of the best purples there is!
Not happy.
5 seeds and none of them sprouted. Never ordering here again.
Very good
Wonderful purple variety
Parfait
Nikel
Good strain
Intense flavours
Top
Magnifique
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
