White Truffle (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Złożony smak: nuty słodkich jesiennych owoców i orzechów.
- Pełne działanie: początkowe uderzenie w głowę, potem relaks całego ciała.
- Genetyka: White Truffle to wyjątkowa odmiana Gorilla Butter.
- Moc: Topy zawierają do 25% THC.
White Truffle: ziemisty, wyrafinowany i niezwykły
Wynieś swój ogród z nasionami marihuany na wyższy poziom dzięki najnowszej genetyce z USA. White Truffle, potomek GG x Peanut Butter Breath, wywodzi się z jednych z najlepszych amerykańskich odmian. Jak można się spodziewać, ma naprawdę wiele do zaoferowania: wysoką zawartość THC, zachwycający smak oraz odprężający, niewzbudzający niepokoju haj. A do tego jest wyjątkowo łatwa w uprawie. Zamów swoje nasiona już teraz i zapewnij sobie bezproblemowe zbiory wyśmienitych, amerykańskich topów.
Uprawa White Truffle: Przygotuj się na plony XL w indoorze i outdoorze
White Truffle to w 60% odmiana indica, która jako część niezwykle pożądanej linii genetycznej Gorilla Butter odziedziczyła znakomite cechy wzrostu po obu rodzicach. Z tych nasion w ciągu kilku tygodni wyrastają odporne rośliny, które doskonale radzą sobie w uprawie indoor, outdoor, a także w szklarniach. Gęste ulistnienie, mocny główny top i solidne boczne odgałęzienia od początku zdradzają znakomity potencjał White Truffle. W pomieszczeniach dojrzałe okazy osiągają przeciętnie około 130 cm wysokości i potrzebują 9–10 tygodni kwitnienia, aby w pełni dojrzeć. Na zewnątrz White Truffle może dorastać nawet do 220 cm i jest gotowa do zbiorów w październiku. Tworząc ciężkie topy z ciasno ułożonymi, nabrzmiałymi kielichami, White Truffle zapewnia plony do 450 g/m² w uprawie indoor oraz do 500 g z rośliny w uprawie outdoor.
Skosztuj życia na haju — zasługujesz na to!
Choć jej sposób wzrostu sam w sobie potrafi mocno zaimponować, to właśnie smaki i aromaty White Truffle wyniosły ją na szczyt zestawień. Pokryte śnieżnobiałymi kryształkami żywicy topy White Truffle połyskują w świetle, już na pierwszy rzut oka zapowiadając jej moc oraz pełnię smaku. Po odpaleniu uwalnia złożoną kompozycję zapachów i nut smakowych, w której słodycz dojrzałych leśnych owoców łączy się z kremowymi, maślanymi i orzechowymi akcentami. Kilka minut po pierwszej chmurze poczujesz, jak silny, mózgowy haj White Truffle spłukuje z głowy wszelkie zmartwienia, po czym rozlewa się po całym ciele, rozluźniając każdy mięsień.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | GG x Peanut Butter Breath |
| Genetyka | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 130 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 220 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 500 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Owocowy, Orzechowy |
| Efekty | Relaksujący, Mózgowy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Great
I really like it
Mega buds
Extrem dichte und schöne buds.
Sehr leckerer geruch und geschmack.
Ertrag kann sich auch sehen lassen
White Truffle
Met nieuwe maan gepoogd 3 zaadjes te ontkiemen, 1 voos, 2 ontkiemd, met enige hulp het zaaddoosje afgeschud. Zaadlobben openden, 2 eerste blaadjes openden zich, 1 werd niet groter dan 1cm met slechts 2 blaadjes, minuscuul, en heeft dit ca10 dagen volgehouden. 2e is nu bijna 1 dm en heeft 3 bladsprongen... Wie weet rook ik er deze herfst misschien wel een stickie van.... Diep, diep triest. Met slechts 1 plant(je) wordt het leven nu en volgend jaar ineens weer een flink stuk duurder... Bummer!!!
Voor volgend jaar dus een betere leverancier zien te vinden...
Monsterbuds
Die White truffel hat sehr gut abgeliefert. Sie ist extrem stabil gewachsen und hat auch jeden Stress gut weg gesteckt ohne große wachstumsstops. In der Blüte gab's leider Bananen aber ich hab's unter Kontrolle bekommen und alles gut entfernen können. Die Buds sind echte dicke feste Knollen geworden. Leider auch da einer schimmlig geworden aber das ist das Leben mit festen dicken Buds ... Ein erwischts meistens. Ne aber so top Weed lässt sich super rauchen schmeckt wies im grow gerochen hat also top zufrieden. Hoffe bloß bei den nächsten bleibt mir das zwittern erspart.
White truffle
Excellent strain.
Thanks!!
Look forward to this grow!
Excellent
Very good product.
ok
Für die Sammlung
Schönes Mädel
Schönes Mädel und gutes Kraut. Top.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
