GMO Cookies Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Ostry czosnkowy aromat: GMO Cookies Auto oferuje intensywne doznania.
- 20% THC: Zapewnia mocny, typowy dla indicy haj.
- Szybkie zbiory: Od siewu do plonu ~11 tygodni.
- Legendarne geny: GSC × Chemdawg × ruderalis.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
GMO Cookies Auto: Tłuste terpy, zero czekania
Uwielbiasz oryginalne Garlic Cookies? W takim razie GMO Cookies Auto też skradnie ci serce. Powstała z połączenia GSC, Chemdawg i wyjątkowego klonu ruderalis, dzięki czemu produkuje masywne, czosnkowe topy jak jej fotoperiodyczna kuzynka — tylko że w kilka tygodni! Zgarnij swoje nasiona, zanim znikną, i ciesz się ekspresowymi zbiorami prawdziwego GMO przy minimalnym wysiłku i bez długiego oczekiwania!
Uprawa GMO Cookies Auto: Szybkie zbiory gwarantowane
W 90% indica, nasiona GMO Cookies Auto dają zwarte, odporne rośliny, które świetnie radzą sobie praktycznie w każdych warunkach—w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarni. W indoorze możesz liczyć na krępe rośliny o wysokości ok. 100 cm i plony sięgające 400 g/m²—idealne do małych namiotów i pokoi. Na zewnątrz GMO Cookies Auto dorasta do ok. 130 cm i potrafi wydać do 200 g z jednej rośliny—i to bez konieczności treningu.
Intensywny czosnkowy aromat i potężny haj
GMO Cookies Auto to nie tylko łatwość uprawy – jej prawdziwy potencjał ujawnia się po zbiorach… a właściwie daje o sobie znać nosem. Mięsiste topy są wręcz naszpikowane mircenem, kariofilenem i limonenem, dzięki czemu uderzają ostrym, funky aromatem czosnku z wyczuwalnymi nutami pieprzu i ostrego paliwa. Z poziomem THC na wysokości 20% ta odmiana naprawdę robi wrażenie i zapewnia ciężki, głęboki relaks ciała, porównywalny z wersją feminizowaną fotoperiodyczną. Masz ochotę na głośne, czosnkowe terpy i kojący, kamienny haj? Nie czekaj – zamów swoje nasiona marihuany GMO Cookies Auto już teraz.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Girl Scout Cookies x Chemdawg x Ruderalis |
| Genetyka | 90% Indica / 10% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 130 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Pikantny, Diesel, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Silny, Przyjemne mrowienie w ciele, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Let's hope so
Everything seems ok
Sirx
Ok
1 of 3
I got one to germinate, other two seeds unsuccessful in germination. The one is growing great makes me wish the other two had popped.
Freebie Frenzy Gift
Ein vielversprechendes Freebie Frenzy Geschenk - Danke Zami!
GMO Cookies Automatic
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Remplir de graine
J ai planter je suis suis remplir de graine dedans
male
Purtroppo il semino in regalo aveva un brutto aspetto e non è mai germogliato.
Peccato
GMO COOKIES
Just got these seeds from zamnesia and I cant wait to get them popped and in my tent . Been reading a lot about this strain and now I'll get to.see what all the hype is about
Einen Versuch wert...
Die Pflanze hat sich zwar gut entwickelt, war in der Kultur dann aber eher schwierig und konnte sich gegen etablierte Sorten in Punkto Ertrag und Qualität nicht behaupten. Die Sorte ist mal eine interessante Abwechslung, aber kein Dauerbrenner.
Will see
Everything looks fine on arrival , waiting for better weather
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
