Motorbreath (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Kochana genetyka z USA: Motorbreath pochodzi od Chemdawg i SFV OG.
- Moc: Topy do 26% THC, intensywny zapach diesla.
- Działanie: Silny, ciężki haj dla doświadczonych.
- Uprawa: Łatwa, zwarte rośliny i wysokie plony.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Motorbreath: Tchnienie mocy i paliwowej ostrości
Szukasz topowej genetyki z linii Chem? Jesteś we właściwym miejscu. Motorbreath, krzyżówka potężnego Chemdawg z SFV OG, to najnowsze dzieło doświadczonych hodowców Zamnesia. Odmiana ta łączy w sobie wszystko, za co miłośnicy cenią linie Chem, Diesel i OG, zamknięte w energicznym, odpornym nasionie marihuany feminizowanym. W około 60% zdominowana przez indicę, Motorbreath pozostaje dobrze wyważoną odmianą, która świetnie sprawdza się praktycznie w każdej uprawie, odwdzięczając się nawet mniej doświadczonym growerom plonami na poziomie najlepszych klubów i coffeeshopów w krótkim czasie.
Uprawa Motorbreath: Prosta przygoda w domu i na zewnątrz
Jak wszystkie odmiany Zamnesia, Motorbreath została wyhodowana z myślą o hodowcach. Dzięki niemal idealnym proporcjom genów indica i sativa rośliny Motorbreath osiągają średnią wysokość, mają równomiernie rozmieszczone międzywęźla i szerokie liście. Po fazie wstępnego rozciągania przed kwitnieniem rośliny uprawiane w pomieszczeniach zwykle dorastają do około 130cm i potrzebują mniej więcej 10–11 tygodni kwitnienia, aby w pełni dojrzeć. Pod gołym niebem Motorbreath potrafi wyciągnąć się nieco wyżej, do około 170cm, i jest gotowa do zbioru mniej więcej w połowie października. W optymalnych warunkach Motorbreath potrafi odwdzięczyć się bardzo dobrymi plonami — do 450g/m² w uprawie indoor i około 550g z rośliny w uprawie outdoor.
Gęste topy naszpikowane THC i paliwowymi terpenami
Jak sama nazwa wskazuje, Motorbreath tworzy zwarte, twarde topy, które wręcz cuchną paliwem i smarem. Gdy po zakończonym curingowaniu otworzysz słoik ze swoim suszem, w kilka minut całe mieszkanie zacznie przypominać warsztat samochodowy. Zamknij oczy i rozkoszuj się ciężkimi, unoszącymi się w powietrzu aromatami ostrego paliwa i chemicznego środka czyszczącego, z pieprznym akcentem w tle. Przy zawartości THC sięgającej nawet 26% i bogatym profilu terpenowym, Motorbreath gwarantuje mocny, kojący haj, idealny dla doświadczonych użytkowników o wysokiej tolerancji. Delektuj się nią wieczorami, kiedy możesz wyciągnąć nogi i zatopić się w jej ciężkim kamieniu, nie martwiąc się o produktywność czy nadmierną aktywność.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Chemdawg x SFV OG |
| Genetyka | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 130 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 170 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 550 g na roślinę |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Pikantny, Diesel, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Długotrwały, Silny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Leider nichts geworden (1 Samen)
Ich hatte leider nur einen Samen davon gehabt und habe mich echt auf die Sorte gefreut, nichts da!!!
Hatte beim nächsten Mal zur Sicherheit jetzt 5 Samen bestellt und jetzt läuft es zum Glück.
Das komische der Samen ist aufgegangen, aber dann ist die kleine nicht mehr weiter gewachsen, hatte irgendwie keine Kraft mehr, oder es liegt an der Genetik das die so Start Schwierigkeiten haben!?
Top Strain
Alle 3 Samen Aufgegangen
Aber 2 waren mehr Sativa Lastig mit Dünneren Länglicheren Knospen und eine mehr Indica Dicke Fette Knospen. Aber alle 3 sowas von Harzig sowas hatte Ich in 38 Jahren nicht als Strain Brutal wie ein Schneeball sehen die Teile aus. Bin mal Gespannt auf die Ernte in 3 Wochen
Guter Strain!
2 von 3 sind gekeimt.
Ich habe ein anderes Keimverfahren ausprobiert, daher kann das daran liegen.
Ca. 40gr. Trockengewicht pro Pflanze (Growbox)
Einfacher Anbau, sehr pflegeleicht. Sehr guter Geschmack und gute Wirkung.
Empfehlenswert!
Sehr stabile strain
Alle Samen sind bei mir aufgegangen und sind richtig prächtig geworden immer wieder chem dawg
Motor
Both seeds didn't pop
Unsuccessful
Unsuccessful due to hot soil
Au top!
Belle variété
Könnte mehr Diesel sein
Zumindest die Phenos hier. Ansonsten top, gut schnittverträglich besser etwas kleiner in die Blüte schicken der Stretch ist nicht zu verachten. Vielleicht kommen der Diesel Geruch und Geschmack noch beim curing etwas raus
Cool
Produit des têtes énormes et bien grasses! Bon rendement!
Gut
Toller Strain, bei limitierter höhe möglichst früh in die Blüte schicken
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
