King Louis Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Ekspresowe plony: King Louis Automatic jest gotowy do zbioru już po 10 tygodniach od kiełkowania.
- Wysoki poziom THC: Około 24% THC i silne, relaksujące działanie.
- Intensywne terpeny: Aromat sosny, ziemi i drewna.
- Szlachetna genetyka: Pochodzi z OG Kush i LA Confidential.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
King Louis Automat: pokłoń się królewskiej mocy haju
Przyjmij w swoim ogrodzie prawdziwą królewską mość – King Louis Auto, automatyczną wersję legendarnej odmiany King Louis. Wyhodowana z OG Kush, LA Confidential oraz wyselekcjonowanego fenotypu ruderalis, King Louis Auto już po zaledwie kilku tygodniach od kiełkowania oferuje topowe kwiatostany godne króla. Jakby tego było mało, jej kompaktowy wzrost i wigor sprawiają, że to wyjątkowo udany plon, który świetnie radzi sobie praktycznie w każdych warunkach uprawy.
Uprawa King Louis Auto: królewska efektywność
King Louis Auto łączy najlepsze cechy swojej fotoperiodycznej kuzynki w szybkie, bezproblemowe nasiona. Wymaga niewiele więcej niż dobrej ziemi i regularnego podlewania, by w mgnieniu oka wyrosnąć na silne, odporne rośliny. Po całkowitym dojrzewaniu krzaki osiągają zwykle ok. 80 cm wysokości w uprawie indoor, dzięki czemu bez trudu mieszczą się nawet w bardzo małych przestrzeniach. Na zewnątrz rośliny dorastają mniej więcej do 100 cm, co czyni tę odmianę idealną do partyzanckiej uprawy lub wszędzie tam, gdzie dyskrecja jest absolutnym priorytetem. Jakby tego było mało, King Louis Auto potrzebuje zaledwie 9–10 tygodni od kiełkowania do zbioru, po czym potrafi odwdzięczyć się plonem do 300 g/m² w pomieszczeniach i około 150 g z rośliny pod gołym niebem.
Bilet w jedną stronę do królestwa spokoju
Dzięki intensywnym terpenom i wysokiej zawartości THC King Louis Auto za każdym razem zapewnia niezwykle aromatyczne, głęboko relaksujące palenie. Otwórz słoik z dojrzewającymi topami, a przywitają Cię wyraziste nuty świeżej sosny, wilgotnej ziemi i szlachetnego drewna. Następnie zaciągnij się jej złożonym dymem lub parą i rozsiądź wygodnie, gdy powoli nadciąga kojący body high – idealny na chwile zasłużonego odpoczynku. Z poziomem THC na pułapie 24% King Louis Auto uderza mocno i szybko prosto między oczy, po czym rozluźnia każdy mięsień w Twoim ciele – w sam raz na wieczór, weekend albo każdy moment, kiedy chcesz się po prostu odłączyć. Zamów nasiona już teraz i poznaj króla najłagodniejszej marihuany.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Pinen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | OG Kush x LA Confidential x Ruderalis |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | 24% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 100 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 300 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Smak / aromat | Ziemisty, Sosna, Drewniany |
| Efekty | Relaksujący, Silny, Przyjemne mrowienie w ciele |
Więcej informacji o tym produkcie:
All out
Germinated...every corn a plant.
Very vital...
Pas mal
Sympas et rapide .
Nice
I'm a first time grower, got this as a free gift, it sprouted very quickly. I hope to see the results
Mega fruchtig
Beim Öffnen des Glases verbreitet sich ein herrlich fruchtig, süßer Geruch und im Grinder explodiert dieser Duft nochmal so richtig! Hier werde ich wiederholungstäter🤭
Geen kiemkracht
Ook deze zaden geen kiemkracht. Zo dood als een pier. Waarschijnlijk al een tijdje op de plank gelegen
Prima
Product is zoals omschreven.
leider leider...
Geil!
Beyond Vigorous Germination
I got these seeds about a month ago, and have never grown from seed before; I've only gotten clones and cloned plants myself for years. I stored these in the refrigerator until I was ready to sprout them. I used the paper towel method and expected them to take a fair amount of time to sprout. Just three days later they had sprouted and had about half an inch of root going already. Yesterday I put them in a soil/coco coir mix and in just 24 hours they emerged from the soil and are pushing out their first leaves already. To say these are vigorous is an understatement. I obviously can't comment on the plant itself yet, but all my fears of non-viable seeds are gone...these are super strong and are growing like Jack and the beanstalk.
Nice high
I'm smoking the last joint of king Louis. Nice high still functional
King Louis Autoflower
royal quality
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
