Lemon Cherry Gelato Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Smak: Owoce, sosna, nuty kwaśne i tropikalne.
- Autokwitnąca: Sunset Sherbet × GSC × ruderalis — szybka i odporna.
- Kompaktowa: Do indoor/outdoor, łatwa kontrola wysokości.
- Działanie: Relaksująca, jednocześnie wspiera koncentrację i kreatywność.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Lemon Cherry Gelato Auto: kompaktowa, owocowa rozkosz o bezwysiłkowej uprawie
Lemon Cherry Gelato Autoflowering łączy wszystkie najmocniejsze cechy swojej fotoperiodycznej wersji w wygodnej, automatycznie kwitnącej odsłonie. Odmiana ta powstała z połączenia Sunset Sherbet i Girl Scout Cookies z tajemniczą ruderalis, dzięki czemu zapewnia gładkie, a jednocześnie dynamiczne działanie. Dzięki profilowi genetycznemu 60% indica i 40% sativa oferuje głębokie odprężenie ciała przy jednoczesnym zachowaniu jasności umysłu i koncentracji. Z mocą na poziomie 24% to doskonały wybór dla osób szukających zrównoważonych, przyjemnych wrażeń bez uczucia przytłoczenia.
Uprawa Lemon Cherry Gelato Automat: kompaktowa, szybka i plonująca
Ta autokwitnąca odmiana jest łatwa w uprawie i doskonale nadaje się dla hodowców na każdym poziomie zaawansowania. W pomieszczeniach rośliny pozostają zwarte, dorastając do około 70 cm, natomiast pod gołym niebem mogą osiągnąć do 120 cm wysokości. Dzięki automatycznemu kwitnieniu nie musisz przejmować się cyklem światła — wystarczy wysiać nasiona i patrzeć, jak rosną. Przy całym cyklu życia trwającym 10–11 tygodni (od nasiona do zbioru), ta szybko kwitnąca odmiana potrafi zapewnić imponujące plony do 400 g/m² w uprawie indoor oraz około 200 g z rośliny w uprawie outdoor w optymalnych warunkach.
Intensywne aromaty i zrównoważony, podnoszący na duchu haj
Lemon Cherry Gelato Autokwitnący to prawdziwa gratka dla zmysłów, łącząca w sobie złożoną mieszankę owocowych, sosnowych, kwaśnych, słodkich, tropikalnych i drewnianych nut. Każdy buch odsłania wyrazistą kompozycję smaków, która na długo pozostaje na podniebieniu. Zrównoważone działanie zapewnia jednocześnie kojący i energetyzujący efekt, idealny na wieczorny relaks, twórczą pracę lub spotkania towarzyskie. Jeśli szukasz odmiany o bogatym smaku, łatwej w uprawie i dającej wszechstronny efekt, Lemon Cherry Gelato Auto będzie znakomitym wyborem.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Pinen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies x Ruderalis |
| Genetyka | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 24% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Sosna, Drewniany, Kwaśny, Tropikalny |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Przejrzysty umysł |
Więcej informacji o tym produkcie:
Something went wrong here
I dont know what happened but there must have been a batch of bad seeds with this one. I popped 2 seeds one didnt germinate at all and one came up very weak and ended up developing male pollen sacks... It wasnt a growers mistake as the other seeds (mimosa and blueberry) were treated with the exact same conditions and are doing fantastic.
After this run i will give the last seed a shot but this has been pretty disappointing so far.
100/100
Au top germination 5 sur 5
Super
Très rapide a grandir top
Sehr schlechte Keimrate
Von 5 Samen ist leider kein einziger aufgegangen. Samen wurden gleichzeitig mit 5 anderen Samen (anderer Lieferant) ausgesägt. Die anderen sind bei gleichem Vorgehen alle gekeimt.
MijnLemon Cherry Gelato Automatic (Zamnesia Seeds) Feminizeds groeien.
mijn Lemon Cherry Gelato Automatic Feminized groeide sterk en zonder problemen. Alle 3 mijn zaadjes kwamen netjes uit en de planten ontwikkelen zich gezond. . Verder een fijne soort die zeker voor herhaling vatbaar is.
Leider nichts
Enttäuschend, Keimrate 0. Seit mehr als 3 Jahren bestelle ich bei zamnesia und das hatte ich leider noch nie, dass nicht ein Samen gekeimt ist.
100%
tout est bon
Pessima qualità dei semi
Semi nati pochi e male
Différente
Merci zamnesia au top
Bana
Gute
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
