Grease Monkey Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Tłuste, żywiczne terpeny: Intensywne, paliwowo-cytrusowe aromaty.
- Zrównoważona hybryda: Połączenie cech indica i sativa.
- Mocny efekt: Silny, długotrwały haj dzięki wysokiemu THC.
- Wyjątkowa genetyka: GG4 x Cookies & Cream.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Grease Monkey Autoflower: Mocny dym gotowy w zaledwie kilka tygodni
Uwielbiasz wygląd, aromat i smak naszego oryginalnego Grease Monkey? A co, jeśli powiemy ci, że podobnie obfitymi zbiorami możesz cieszyć się już po kilku tygodniach? Poznaj Grease Monkey Autoflower — potomka GG#4, Cookies & Cream oraz ekskluzywnej dla Zamnesii odmiany ruderalis. W efekcie powstała wyjątkowo żwawa, plonująca hybryda, która zapewnia ciężkie zbiory w bardzo krótkim czasie. Zamów swoje nasiona już dziś i przekonaj się sam!
Uprawa Grease Monkey Automat: gratka dla każdego ogrodu
Niezależnie od tego, czy korzystasz z małego namiotu uprawowego w domu, dużego ogrodu pod chmurką, czy szklarni, Grease Monkey Automat sprawi, że Twoje kolejne zbiory będą niemal bezwysiłkowe. Dzięki idealnej równowadze genów indica i sativa rośliny te tworzą umiarkowanie rozstawione międzywęźla i zachowują kompaktowy pokrój. W pomieszczeniach dojrzałe rośliny Grease Monkey Auto zwykle osiągają około 140 cm po fazie stretchu przed kwitnieniem, natomiast na zewnątrz mogą dorastać maksymalnie do 160 cm. Okres kwitnienia trwa około 8 tygodni, więc od skiełkowania nasion do zbioru minie łącznie 11–12 tygodni. W tym czasie Grease Monkey Auto potrafi odwdzięczyć się plonem sięgającym do 500 g/m² w uprawie indoor i około 200 g z rośliny w uprawie outdoor.
Eksplozja intensywnych, gazowych aromatów i smaków
Wierna oryginałowi, Grease Monkey Autoflower tworzy zbite topy oblepione grubą warstwą lśniących trichomów. Otwórz słoik z wysuszonym suszem, a uderzy Cię gęsty bukiet woni gryzącej ropy diesla, oleju i cytrusów. Zapal ją, a poczujesz bardzo zbliżone nuty smakowe, po których nadejdzie mocny, ciężki haj wywołany przez 22% THC w Grease Monkey Auto. Jeśli lubisz palić wieczorami lub w weekendy, żeby się odprężyć i wyłączyć po całym dniu, ta odmiana to absolutny must-have w Twoim składziku.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | GG#4 x Cookies and Cream x Ruderalis |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–11 tygodni od nasiona do zbioru |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 140 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 160 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Cytrus, Diesel, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Very nice
Nice flavour
youpi
Hâte de récolter et d'essayer.
Vous est super
zamnesia grease monkey auto
2 out of 3 seeds popped
.
.
Delicious but overpowering
Good looking strain. Very purple, very fragrant. Might be too much. Purple lemonade all the way through. Beautiful plants, small plants. But that might be the grower. Either way for the money. I would say take a shot.
0 of 3
Zero of 3 Seeds germinated...
Nice plant
Growig very fast, with much character and it shimmers of trichioms
Sirx
Ok
Enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Und schon wieder keimt nur einer von drei Samen
19€ ist ja ein toller Preis, aber wenn bei euren Angeboten immer nur 30% der Samen keimen fühlt man sich veräppelt! Drei Samen, gleiche Bewässerung, gleicher Boden und Pflanztiefe und nur einer keimt?! Ich hoffe hier kommt ihr mir genauso entgegen wie beim letzten Mal, dann ändere ich die Bewertung gerne ab!
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
