Afghan Skunk (Advanced Seeds) feminizowane
Afghan Skunk feminizowana od Advanced Seeds to esencja klasycznych genów Skunk w najlepszym wydaniu. Odmiana jest łatwa w uprawie nawet dla początkujących, a w chłodniejszym klimacie potrafi pięknie zmieniać barwy. Afghan Skunk to wyjątkowo plonująca i wytrzymała roślina.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Afghan Skunk – łatwa w uprawie roślina z ogromnym, żywicznym topem głównym
Afghan Skunk feminizowane od Advanced Seeds to doskonały przykład potężnej genetyki Skunk. Rośliny wyrastające z nasion Afghan Skunk zamieniają się w wyjątkowo odporne i niezwykle wydajne „fabryki żywicy”. Mimo raczej kompaktowego wzrostu 60–100 cm w uprawie indoor (outdoor: 2–3 m), Afghan Skunk daje bardzo przyzwoite plony, sięgające średnio 400–500 g/m². Roślina wytwarza imponujący, wydłużony i masywny top centralny, gęsto pokryty lepką żywicą.
Afghan Skunk od Advanced Seeds kwitnie około 8 tygodni i dobrze znosi mniej sprzyjające warunki klimatyczne. Kwiaty Afghan Skunk przy niższych temperaturach pięknie przebarwiają się na odcienie czerwonofioletowe. Topki tej hybrydy Indica/Sativa mają intensywny aromat i wyśmienity smak, wyraźnie odziedziczony po przodkach z rodziny Skunk. Zawartość THC na poziomie 17% zdecydowanie zasługuje na szacunek.
| Marka | Zaawansowane Nasiona |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Genetyka | Indica/Sativa |
| THC | 17% |
| CBD | Nieznany |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 300 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Nieznane |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Continental |
| Odporność psychiczna | Mrozoodporne |
| Smak / aromat | Skunk |
Keimen sehr schlecht
nach über 2 Wochen sind von allen bestellen Samen, verschiedene Sorten, sind nur 2 gekeimt. Sehr schlete Qualität!!
Leider enttäuscht
Leider 0 % Keimrate. Einer im Wasserglas, einer im feuchten Küchentuch und einer im Glas mit Wasser und 2 Tropfen Wasserstoffperoxid. Erfolg gleich null.
Ok
Ottimo prodotto
Top Sorte
Sehr geil
Was Feines
Wirklich eine gute Pflanze, mit leckeren Früchten!!!
Afghan skunk
Très résistante excellente a consommer (3/4 on germé mais la derniere etait offerte)
Spitze
Alle Ladys sind gekeimt Babys wachsen und gedeihen bin sehr auf Endergebnis gespannt
SUPER TOP
Die Pfl wächst etwas "dynamischer" und schneller, als normale Sorten. Sozusagen, wie normal, nur auf Steroiden. Sehr robust.
Kann man nur EMPFEHLEN..
LECKER... 🤤
100% Keimung
Super Sorte. Top Ertrag, auch bei nicht sooo optimalem Wetter.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
