Velvet Mirage Automat (Zamnesia Seeds) - 4 nasiona feminizowane + Młynek
Dostępny wyłącznie dla członków TRIBE zestaw Zamnesia zawiera 4 nasiona marihuany feminizowane Velvet Mirage Automaty oraz wklęsły młynek Zamnesia o średnicy 63 mm. Velvet Mirage to w 65% indica z rodowodem Blue Dream, Secret Z, OG Kush i ruderalis, oferująca słodkie, owocowe i sosnowe aromaty oraz obfite zbiory już po 10–11 tygodniach.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Velvet Mirage Automat (Zamnesia Seeds): Feminizowane nasiona automaty + Młynek

Ten ekskluzywny zestaw od Zamnesii łączy w jednym pakiecie topową genetykę i niezbędny sprzęt. Wraz z zamówieniem otrzymasz 4 feminizowane nasiona marihuany automaty Velvet Mirage oraz wysokiej klasy wklęsły młynek Zamnesia o średnicy 63 mm. To wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się tą odmianą o intensywnym smaku – od nasion, aż po gotowy susz w schowku.
Velvet Mirage Automatic to znakomity Automat o elitarnej genetyce. Nasi hodowcy stworzyli tę odmianę wyłącznie dla członków TRIBE, krzyżując Blue Dream, Secret Z, OG Kush oraz silną linię ruderalis. W efekcie powstała roślina w 65% z przewagą indiki, oferująca do 20% THC i bogaty profil aromatycznych terpenów.
Uprawa Velvet Mirage Automatic: mała, ale potężna
Wrzuć te nasiona do ziemi, a w krótkim czasie zobaczysz, jak energicznie rosnące rośliny pędzą w stronę zbiorów. Zaledwie po 10–11 tygodniach od kiełkowania Velvet Mirage Automatic może być już gotowa na nożyce. Możesz liczyć na kompaktowe, łatwe w prowadzeniu rośliny, osiągające maksymalnie 80 cm w uprawie indoor i 150 cm na zewnątrz, dające odpowiednio do 300 g/m² lub 180 g z rośliny.
Aromaty, smaki i działanie Velvet Mirage Automatic: słodko-wytrawna uczta

Kwiaty Velvet Mirage Auto są wyraziste i pełne smaku – dominują w nich intensywne, słodkie nuty dojrzałych owoców przełamane orzeźwiającym akcentem sosny. Każde nabicie vaporizera czy skręcenie jointa zamienia się w prawdziwą ucztę. Dzięki wysokiej zawartości THC i wyjątkowemu profilowi terpenowemu Velvet Mirage Automatic oferuje mocne, szybko uderzające działanie już od pierwszej chmury. Nie przegap okazji – wymień swoje Punkty nagrodowe na ekskluzywne, dostępne tylko dla TRIBE nasiona.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Pinen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Blue Dream x Secret Z x OG Kush x Ruderalis |
| Genetyka | 65% Indica / 35% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 300 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Sosna |
| Efekty | Relaksujący, Silny, Przyjemne mrowienie w ciele |
Więcej informacji o tym produkcie:
Gratis
was soll ich sagen, war Gratis und ich bin gespannt. Kollege brauchte eine neuen Grinder und warum nicht gleich noch 4 seed´s dazu :)
Erfahrungsbericht: folgt später...
TRIBE lohnt sich zu 100%!
Top Kombi
Top Kombi aus stylishen Grinder und einer interessant klingenden Cannabissorte. Freu mich schon auf den Grow sobald wieder ein Zelt frei wird.
Très Beau cadeau !
Magnifique Grinder, 4 Belles graines, Très Content !
Top Notch Grinder^^
Wunderschöner Grinder, Samen hab ich leider nicht getestet..
Toller Grinder, Samen sehr bei mir unterschiedlich
Toll Verpackung, Toller Grinder!
Hab ne Grow mit 3 Samen am 1.3. gestartet. Stand heute 17.5. Alle gleich behandelt, alle untrainiert, alle 18/6 100W Licht, indoor, gekeimt im Topf, geschätzt noch 7-10 Tage bis Ernte:
Pflanze 1: ziemlich dünn und hoch, kaum Seitentriebe, Blüten nur am Haupttrieb, sieht sehr Sativa lastig aus, Trichome ausschließlich an den Calyxen, kaum bis keine auf den Zuckerblättern, gelbe Blütenstempel, Geruch aktuell nichts wildes, einfach straight nach good old weed
Pflanze 2: hoch gewachsen mit mehreren Seitentrieben, gute Blütenbildung, gut mit Trichomen überzogen, weise Blütenstempel, schnellste und kräftigste von den dreien, Geruch aktuell wie ein Nadelbaum/Baumrinde/Erde
Pflanze 3: Nachzügler, 3 Tage länger bis gekeimt, kompakter Wuchs, kaum Seitentriebe, kaum Blattwerk in den Blüten, gut mit Trichomen überzogen, hatte 2 variegierte Fächerblätter, Geruch aktuell wie ein Erdbeersahnebonbon das in ne Wiese gefallen ist
Bei mir also sehr variabel im Wuchs und Geruch. War aber trotzdem bis jetzt ne tolle Growerfahrung.
Top Qualität und interessanter Strain
Qualität des Grinders wirklich gut und auf den Strain bin ich sehr gespannt
Lass mich überraschen
Super Grinder und mal schauen was aus den Samen wird
Der Grinder ist super schön!
Das Design von dem Grinder ist echt super schön, Qualitativ auch ziemlich hochwertig. Bei den Samen bin ich mir da allerdings nicht ganz so sicher. Bisher ist 1/4 Samen nicht aufgegangen.
Super Zugabe
Schöner Grinder für die Sammlung und noch Samen dazu … gerne wieder
Wow
Na das ist ja mal geil und ich bin echt entzückt ... freue mich schon auf den Grow,es liest sich ja schon geil ...
Danke
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
