Lunar Howl (Zamnesia Seeds) - 7 nasion marihuany feminizowane + Młynek
Dostępny wyłącznie dla członków TRIBE, Lunar Howl to odmiana o zawartości 25% THC i topowych, amerykańskich genach, oferowana w ekskluzywnym zestawie Zamnesia z 7 nasionami marihuany feminizowanymi oraz wklęsłym młynkiem 63 mm. Rośliny rosną bujnie, dają obfite plony, a ich profil terpenowy łączy nuty czosnku, paliwa, cytrusów i słodyczy.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Lunar Howl - Zamnesia Seeds: 7 nasion feminizowanych + młynek

Lunar Howl to coś więcej niż kolejna premiera od Zamnesii – to w pełni ekskluzywny produkt TRIBE. Każdy zestaw premium zawiera 7 nasion marihuany feminizowanych Lunar Howl oraz wklęsły młynek Zamnesia o średnicy 63 mm, tworząc kompletny pakiet do uprawy i delektowania się tą potężną odmianą. Skrzyżowanie GMO Cookies x Forbidden Fruit łączy w jednym wyjątkowym rodowodzie to, co najlepsze z GSC, Chemdawg, Cherry Pie i Tangie. Nie przegap okazji, by zgarnąć ten limitowany zestaw zaprojektowany z myślą o wymagających kolekcjonerach i hodowcach.
W pełni wykorzystaj swój status TRIBE dzięki Lunar Howl – unikalnej krzyżówce największych gwiazd amerykańskiej sceny konopnej. Połączenie GMO Cookies x Forbidden Fruit sprawia, że Lunar Howl czerpie najlepsze cechy z linii genetycznych GSC, Chemdawg, Cherry Pie i Tangie. Jak można się spodziewać, to czysta przyjemność zarówno w uprawie, jak i podczas palenia. Nie zwlekaj – sięgnij po swoje nasiona dostępne wyłącznie dla członków TRIBE, póki jeszcze są!
Uprawa Lunar Howl: Krzaczaste rośliny indica o niezrównanej witalności
Od chwili, gdy tylko ich liścienie przebiją się przez wierzchnią warstwę podłoża, rośliny Lunar Howl wykazują fenomenalne tempo wzrostu. To niesamowicie odporna odmiana, idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych hodowców, którzy lubią maksymalizować plony z wykorzystaniem zaawansowanych technik uprawy. Możesz liczyć na duże, rozkrzewione rośliny osiągające do 110 cm wysokości w pomieszczeniach i plon do 500 g/m² już po 9–10 tygodniach kwitnienia. Na zewnątrz Lunar Howl dorasta do 170 cm i zapewnia do 600 g z rośliny na początku października.
Aromaty, smaki i działanie Lunar Howl: śmierdząca, gazowa, cukierkowa rozkosz

W każdym topku Lunar Howl kryje się bogata mieszanka terpenów i kannabinoidów, która nadaje tej odmianie wyjątkowo dziki aromat i zrównoważoną moc. Przygotuj się na intensywne nuty gryzącego gazu i czosnku, przełamane świeżym akcentem słodkich cytrynowych cukierków. Smak dorównuje zapachowi, a przy zawartości 25% THC efekty Lunar Howl uderzają szybko i mocno, zapewniając kojący, cielesny haj i podnoszącą na duchu euforię. Na co jeszcze czekasz? Wykorzystaj swoje Punkty nagrodowe już teraz i wynieś kolejną uprawę na wyższy poziom!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | GMO Cookies x Forbidden Fruit |
| Genetyka | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 110 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 170 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 600 g z rośliny |
| Odporność psychiczna | Odporne na stres |
| Smak / aromat | Cytryna, Diesel, Cukierki, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Silny, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Nice Sache mit den Tribe-Punkten
Top Grinder! Nice Sorte und schick verpackt! Bin gespannt auf die Pflanzen...
Bin Mal gespannt drauf
Super!!!
Super Set und tolle Aufmachung bzw. Verpackung. Super auch als Geschenk. Empfehlung
Bg
Ok
No todas crecieron bien
No todas las semillas crecieron bien, algunas con deformidades los primeros días luego plantas normales
Ghost13
bomba Grinder denke strain auch exclusive guuuut
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Grinder
Und der nächste Grinder in meiner Sammlung.
Eine gute Wahl für das einlösen meiner Punkte.
Gruß F.T
Sammlerstücke vom Feinsten
Gotta catch em all.
Die Seeds sind auch höchst interessant, aber für mich haben allein diese Mega Grinder schon Sammlerwert.
Absolute oberklasse. Leichtgängig, auch beim Zerlegen, hochwertig und das Bild ist so mega hochwertig....
Wenn ich mal genug Punkte habe, gibt's auch noch den Adler!
Tribute
Geiles Design,wie immer
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
