Blue Berry (Spliff Seeds) feminizowane
Feminizowana Blue Berry (Spliff Seeds) wywodzi się z Blueberry zapylonej Northern Lights Special. Odmiana o przewadze Indica, silnym działaniu uspokajającym, medyczna, z gęstymi topami i słodko-jagodowym, lekko ziemistym aromatem.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Spliff Seeds - Blue Berry: wysoka wartość lecznicza i wyjątkowo mocno odurzające działanie
Feminizowana Blue Berry od Spliff Seeds to prawdziwie egzotyczny owoc o intrygującym rodowodzie. Oryginalna Blueberry (Highland Oaxaca, Chocolate Thai oraz Afghani #1) została zapylona jednym z najlepszych ojców Northern Lights Special, dzięki czemu powstała bardzo mocna, zdominowana przez Indicę odmiana o wysokiej wartości leczniczej i niezwykle „kamiennym” efekcie. Rośliny są krępe i zwykle osiągają zaledwie 50–80 cm wysokości (na outdoor nawet 1,5–2 m), ale potrzebują nieco przestrzeni. Blue Berry potrafi solidnie odwdzięczyć się plonem: w uprawie indoor daje ok. 450–550 g/m² (na outdoor do 600 g z rośliny) przy czasie kwitnienia wynoszącym około 8 tygodni. Ciężkie, zbite topy są pełne THC i roztaczają ziemisty, owocowy aromat, a w smaku dominują słodkie, jagodowe nuty. Użytkownicy medyczni cenią tę odmianę za właściwości łagodzące m.in. bezsenność, problemy trawienne i emocjonalne, nudności, biegunkę, bóle menstruacyjne oraz przewlekły ból stawów i mięśni.
Blue Berry od Spliff Seeds wykształca trzy różne fenotypy, które różnią się kolorem, budową topów, działaniem i ulistnieniem. Fenotyp #1 (z przewagą Indica) tworzy wydłużone, zwarte topy z doskonałym stosunkiem kwiatów do liści; zwykle jest to roślina zielona z jedynie nielicznymi fioletowymi słupkami. Fenotyp #2 (również Indica-dominujący) ma fioletowe liście i topy oraz zapewnia klasyczny, oldschoolowy haj Indica. Fenotyp #3 wykazuje większy wpływ Sativy i tworzy jeden duży, podłużny top z fioletowymi kielichami, oferując bardziej „głowowe”, cerebralne działanie.
| Marka | Spliff Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | (Chocolate Thai x Afghani 1 x Highland Oaxaca) x NL Special |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | Wysoki |
| CBD | Nieznany |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 500 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Continental, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Owocowy, Berry |
| Efekty | Relaksujący, Mózgowy, Silny, Przyjemne mrowienie w ciele |
Więcej informacji o tym produkcie:
All time favourit
Zusammen mit Blue Cheese und Lemontree zu meiner Lieblings-Sorte avanciert. Homogene, extrem fruchtig riechend und schmeckende Sorte.
Top
Very good version.
Yam yam
Wie ludscris schon sagte Blue Berry yam yam
Ein Muss
Traumhaft
Eine sehr schöne Genetik - von Anfang bis Ende ein Traum. Sehr einfach anzubauen und das Endergebnis macht Spaß. Einer meiner favorisierten Sorten momentan.
Schlafkraut
Die eine Sorte ist wie ein Narkosemittel. Habe damals bis zu 15 Stunden geschlafen. Konnte ich nicht schlafen habe ich einen kurzen Zug am Vapo genommen und bin sofort eingeschlafen.
Leider war das bei den anderen 2 Pflanzen nicht der Fall aber trotzdem eine gute Sorte.
4/5
4-5 gekeimt ansonsten top
Ständig ausverkauft
Super Sorte aber permanent ausverkauft. Das ist sehr ärgerlich
Pas terrible
La plus mauvaise expérience depuis mes débuts. 100% de graines germées mais le résultat est pas terrible, petits pieds trop étroits malgré du SCOG, des petites têtes, de la moisissure. Bref, pas une réussite.
Lyrix
Fast shipping
They arrived fast to my address, the time was 6 to 12 days and it took only 6, arrived perfectly and a discreet package
perfect strain
Blueberry is easy to grow and develop solid rock buds.The plants stay at a manageable height of only 80cm.High quality end product with the pleasant flavor of berries and a hashy.Plant's in the late flowering phase have sweet and fruity flavor..i can recomend..try will not cry..
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
