Painkiller XL (Royal Queen Seeds) feminizowane
Painkiller XL to odmiana medyczna o stosunku THC:CBD 1:1, oferująca silne właściwości terapeutyczne przy łagodnym, łatwym do kontrolowania działaniu psychoaktywnym. Może pomagać przy bólu, lęku, migrenach, fibromialgii, cukrzycy, padaczce i chorobie Parkinsona. Kwitnie w 8 tygodni.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
ROYAL QUEEN SEEDS - PAINKILLER XL: POZIOM CBD NAWET 9%
Jeśli szukasz wyjątkowej odmiany o idealnie zrównoważonym profilu 9% THC i 9% CBD, Painkiller XL będzie strzałem w dziesiątkę. Royal Queen Seeds połączyło dwie niezwykle bogate w CBD genetyki – Juanita la Lagrimosa (hiszp. „Zapłakana Jane”) oraz Respect 13 – tworząc szczep o dużym potencjale medycznym. Haj jest głównie mózgowy, stonowany i łagodnie euforyczny, bez ryzyka przytłoczenia. Jak sama nazwa wskazuje, Painkiller XL zapewnia szerokie działanie łagodzące objawy wielu dolegliwości.
W uprawie indoor Painkiller XL pozostaje raczej kompaktową, ale wysoce plenną rośliną, osiągając wysokość zaledwie 60–100 cm i dając plony rzędu 500–550 g/m² po zaledwie 8 tygodniach kwitnienia. W uprawie outdoor można liczyć na 500–550 g z rośliny pod koniec września, przy czym jej wysokość rzadko przekracza 120–150 cm.
| Marka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Respect 13 × Juanita la Lagrimosa |
| Genetyka | 25% Indica / 75% Sativa |
| THC | 9% |
| CBD | 9% |
| CBD:THC | 1:1 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 140 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 550 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Mózgowy |
Start ist gelungen
3 Samen, haben gekeimt und sind am Wachsen.
Über den Ertrag kann ich noch nichts sagen.
Pain killer died
It got helmet head and never recovered
Schnelle Keimung und gut angewachsen, Top
Wächst sehr gut im LST. Freue mich auf reiche Ernte. Vielen Dank für diesen super Strain.
Ausgezeichnet
Es fängt an zu wachsen.
Super Qualität
Alle drei gekeimt und wachsen prächtig, gerne wieder! Grow im Zimmer ohne Zelt funktioniert sehr gut.
Schöne Pflanze
Gute ausgeglichene Wirkung
buona
Molto bella
Equilibrato
Giusto rapporto tra thc e CBD
Painkiller XL
Name ist programm
Geiles zeug!
Es funktioniert
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka


