Lemon Wonder Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Dzięki wyjątkowo szybkim genom Lemon Wonder Automat od Zamnesia Seeds to odmiana, która potrafi błyskawicznie przynieść zysk. Dzięki udanemu skrzyżowaniu Lowrydera z odmianą Lemon OG hodowcom udało się stworzyć roślinę o imponującym tempie wzrostu, odporności i atrakcyjności – gotową do zbioru już po zaledwie 8 tygodniach!
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Lemon Wonder Autoflower: kompaktowa, dochodowa odmiana
Stworzona przez doświadczonych hodowców z Zamnesia Seeds, Lemon Wonder Autoflower to prawdziwa maszynka do plonu, dodatkowo oferująca potężny, cielesny haj. Ta pracowita, choć kompaktowa roślina produkuje w błyskawicznym tempie – bez najmniejszego kompromisu w kwestii jakości.
Zapewnia gładki, niezwykle satysfakcjonujący dym; ta feminizowana Automat urzeka zmysły pysznym smakiem, aromatem i oczywiście mocą. Dzięki błyskawicznemu cyklowi nie ma powodu, by nie stała się Twoją codzienną „chlebem powszednim” wśród odmian. Wyobraź sobie relaks w słoneczny dzień, w gronie znajomych, gdy w ogrodzie delektujecie się smakiem Lemon Wonder Autoflower – czysta, towarzyska błogość!
Lemon Wonder Autoflower ożywa dosłownie na Twoich oczach – od kiełkowania do zbioru mija zaledwie 8 tygodni! Mając to na uwadze, plantatorzy nastawieni na „cash crop”, którzy szukają kolejnej szybkiej odmiany do kolekcji, nie muszą już dalej szukać. Przy odrobinie sprytnego planowania uprawy możesz wysiewać rośliny etapami, aby cieszyć się stałym dopływem zbiorów!
Rosnąc w sposób zwarty i krępy, Lemon Wonder Autoflower to perfekcyjna propozycja dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią. Jeśli chodzi o wysokość, zwykle osiąga ok. 60–80 cm, przyjmując strukturę przypominającą małą choinkę. Zielone dłonie z doświadczeniem mogą liczyć na plony powyżej 300 g/m² w uprawie indoor oraz około 125 g z rośliny na zewnątrz.
Dla dyskretnych hodowców, którzy szukają odmiany niezbyt intensywnie pachnącej (jak klasyczne skunki) i łatwej do opanowania, Lemon Wonder Autoflower to znakomita kandydatka – a owoce swojej pracy zobaczysz w ekspresowym tempie.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Lowryder x Lemon OG |
| Genetyka | Przewaga indiki – Automat |
| THC | 12% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 80 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 300 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Cytryna |
| Efekty | Relaksujący, Przyjemne mrowienie w ciele |
Więcej informacji o tym produkcie:
Nette Pflanze
Meine Lemon Wonder habe ich in 40*40*160 mit 50 Watt angebaut. Höhentechnisch war noch etwas Platz, die Buds waren etwas luftig, aber geschmacklich super und ein angenehmes sanftes High.
Superb
Really recommend.
Das Beste für ab und an
Eine tolle Pflanze, die ich schon mehrfach Indoor in 12 Liter Stofftöpfen gezogen habe. Sehr guter Ertrag, angenehme Wirkung. Für den Gelegenheitsraucher genau das richtige. Da ich meine immer getoppt habe, dauert es bis zur Ernte 2 Wochen länger. Gedüngt wird wöchentlich mit Compo. Beleuchtung Vipar xs1500 pro 18 Stunden pro Tag.
Fazit: mein Favorit
Très déçu
Sur les trois graines que vous m’avez envoyé une graine à germer
Seconda esperienza di coltivazione
Buona facile tutto bene, una settimana o due in più del previsto
Top
Great strain for a lighter stone. Everything is getting so strong these days, but this strain is a much more functional high...you can still get stuff done. More of a generic flavour, not too lemony
Schnell
Schnell und zuverlässig.
Light
A gentle lemon juice
Top Keimer
Keimt sehr schnell und legt los. Bin gespannt ob des Wachstums und der Ernte
Geiler Duft
Die Blüten der pflanzriechen sehr intensiv nach Zitrone. Der Ertrag ist für eine Automatik okay. Und die Wirkung ist für eine Automatik auch ausreichend.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
