Diesel Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Powstała z krzyżówki odmiany Diesel z Ruderalis, ta feminizowana odmiana zachwyca aromatem, smakiem i mocą oryginalnego Diesla. Jest jednak łatwiejsza w uprawie i dojrzewa szybciej — gotowa do zbioru już w ok. 8 tygodni.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Diesel Autoflower: Potężna odmiana automatyczna
Łącząc w sobie jedne z najlepszych fenotypów NYC Diesel z genetyką Lowryder 2 Autoflowering, doświadczeni hodowcy z Zamnesia Seeds stworzyli bezczelnie mocnego automata! Ta feminizowana bestia uwalnia intensywny smak i aromat w jednym „odlotowym” miksie, który zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających koneserach.
Nazwa Diesel Autoflower pasuje tu idealnie – to odmiana o wyśmienitym smaku, zniewalającym bukiecie zapachowym i wyraźnie mózgowym haju. Fani klasycznego Diesel szybko zauważą, że Diesel Autoflower trzyma się bardzo blisko oryginalnej receptury – oferuje tę samą aksamitną gładkość i soczyste, cytrusowe nuty. Wystarczy kilka zaciągnięć, by poczuć jej działanie, które znakomicie balansuje pomiędzy mistycznym uniesieniem a napędem do działania. Z tego względu świetnie sprawdzi się u osób, które chcą coś zrobić, zachowując jasny umysł i komfortowy, motywujący haj.
Pacjenci sięgający po medyczną marihuanę również mogą sporo zyskać dzięki silnej genetyce Diesel Autoflower, zdolnej łagodzić szerokie spektrum uciążliwych dolegliwości. Osoby cierpiące na stres, stany lękowe, przewlekły ból, stany zapalne czy migreny często zauważą znaczną ulgę, a niekiedy wręcz niemal całkowite ustąpienie objawów po sięgnięciu po tę niezwykłą odmianę.
Diesel Autoflower to dość kompaktowa roślina, dorastająca średnio do około 70 cm wysokości. Dzięki temu idealnie nadaje się dla growerów, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią. Warto jednak pamiętać o jej intensywnym, przenikliwym aromacie – odpowiednia wentylacja lub filtracja powietrza to podstawa, jeżeli nie chcesz przyciągać niepożądanej uwagi.
Kolejnym atutem Diesel Autoflower jest tempo wzrostu. Średnio jest gotowa do zbioru już po około 8 tygodniach (jak na tak mocną odmianę to prawdziwa rakieta). Ten błyskawiczny „krzyżowiec konopi” będzie świetnym wyborem dla hodowców szukających plonu wysokiej jakości w krótkim czasie. W uprawie indoor (przy optymalnych warunkach) Diesel Autoflower potrafi wydać około 350 g/m², natomiast w uprawie pod gołym niebem uzyskasz nawet do 110 g z jednej rośliny.
W praktyce Diesel Autoflower to niemal kompletny pakiet wśród odmian – łatwa w prowadzeniu, rośnie błyskawicznie i zapewnia potężny, euforyczny haj. Czego chcieć więcej?
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Diesel x Ruderalis |
| Genetyka | Auto Hybrid |
| THC | 15% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 350 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Cytrus, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Mózgowy, Motywujące |
Więcej informacji o tym produkcie:
Auto Diesel
3 von 3 Samen sind gekeimt.Im weiteren Verlauf sehr gut gewachsen.
Hâte de l'essayer.
Schöne Pflanze mit tollen Geschmack und passendem Ertrag.
Mir hat vorallem der Geschmack gut gefallen.
leichte Zitrusnoten und guter Ertrag.
Erster Indooranbau - wurde nicht enttäuscht!
Setup
Anbauart: Indoor
Zelt: 70x70cm
Licht: 100W (auf etwa 80W gedimmt)
Growmedium: BioBizz LightMix
Dünger: BioBizz (Grow, Bloom, Top Max)
Training: LST & Defoliation
Erfahrungen
Dünger: mittel/viel Dünger
Höhe: 50-70cm
Anz. Phänotypen: 2
Stressreaktion: leicht/mittel
Wirkung: Hybrid (wie beschrieben)
Bewertung
Ich hatte zwei Phänotypen, einen etwas buschigere (sehr in die Zitrusrichtung) und einen etwas höheren und offeneren (erinnert stark an den Geruch von grünem Tee).
Beide sind gut gewachsen und haben das Training gut vertragen. Die höhere Pflanze hatte ein stärkeres Verlangen nach Dünger, welches ich erst zu spät bemerkte und diese deshalb leichte Mangelerscheinungen zeigte. Ernte lag deshalb einmal bei 50g (Zitrus) und 30g (Green Tea) trocken. Für meinen ersten Grow war ich soweit sehr zufrieden. Nach 4 Wochen Curring den ersten Test gewagt und die Stärke hat uns komplett umgehauen - wirkt deutlich höher als 14% :D
Die Wirkung ist wie beschrieben - mein Körper beruhigt sich und kommt runter, aber mein Kopf ist weiterhin gut da und man findet auch immer was zum Lachen. Also ebenso gut für entspannte Abende alleine Zuhause, wie für eine gesellige Runde geeignet.
Mein erster eigener richtiger Anbau und ich wurde nicht enttäuscht. :)
goed
Klassieker
Früher war alles besser.
Diese Sorte war lange mein Favorit – kräftig, aromatisch und zuverlässig. Doch die letzte Ernte enttäuschte: Die Pflanzen blieben klein, wirkten schwach und hatten kaum die gewohnte Vitalität. Schade, denn ich schätze sonst die Qualität. Vielleicht lag es an den Bedingungen oder der Genetik – ich werde wohl erstmal eine andere Sorte probieren.
yummy
da werden Erinnerungen wach, lecker Geruch
Old timer :)
A fumer une fois dans sa vie
nice genetics
Good product
Very happy!
Lovely purple color, nice flavour, deep high 10/10
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka


