Super Lemon Haze Automat (Greenhouse Seeds) feminizowane
Super Lemon Haze Autoflowering łączy nagradzane cechy odmiany macierzystej w praktycznej formie automatycznej. Powstała przez skrzyżowanie Super Lemon Haze z ruderalis, dzięki czemu kończy cykl w około 9 tygodni, daje obfite plony i oferuje słodki, złożony haj typowy dla sativy.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Greenhouse Seeds – Super Lemon Haze Autoflowering: słodka, aromatyczna i mocna
Super Lemon Haze Autoflowering to bez dwóch zdań odmiana z najwyższej półki. Powstała na bazie wielokrotnie nagradzanej genetyki i ma wszelkie predyspozycje, by stać się jedną z flagowych automatów od Greenhouse Seeds. To krzyżówka Super Lemon Haze z ruderalis, zaprojektowana tak, aby jak najwierniej oddać charakter oryginału. W jej składzie znajdziesz 50% sativy, 30% indiki i 20% ruderalis – mieszanka gwarantująca solidną moc.
Super Lemon Haze Autoflowering to roślina dość odporna i prosta w prowadzeniu, przez co świetnie nadaje się dla początkujących hodowców. Na zewnątrz dorasta zwykle do 80–100cm, a plony sięgają około 70–80g z rośliny. W uprawie indoor, przy doświadczonej ręce, możesz liczyć nawet na 500g/m². Jeśli chodzi o czas uprawy, Super Lemon Haze Autoflowering potrzebuje zaledwie około 9 tygodni od kiełkowania do zbioru.
Podczas palenia Super Lemon Haze Autoflowering oferuje ten sam cytrynowy, słodki smak i aromat, z którego słynie odmiana macierzysta. Działanie jest złożone, wyraźnie nastawione na efekt sativowy – pojawia się lekki, relaksujący body stone oraz silny, klarowny haj mózgowy. To świetna odmiana na dzień: w mniejszych dawkach potrafi pozostawić cię aktywnym, zmotywowanym i pełnym energii do wykonywania codziennych obowiązków.
Jeśli weźmiesz pod uwagę, że ta odmiana marihuany jest bezpośrednią spadkobierczynią Super Lemon Haze – światowej sławy, wielokrotnie nagradzanej genetyki – od razu wiesz, że masz do czynienia ze strzałem w dziesiątkę. To prawdziwa gwiazda, łącząca pożądane smaki i aromaty z solidnymi plonami i imponującą witalnością.
| Marka | Greenhouse Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Super Lemon Haze x Ruderalis |
| Genetyka | Ruderalis/Indica/Sativa |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (na zewnątrz) | 100 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 100 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odporność psychiczna | Odporne na stres |
| Smak / aromat | Słodki, Cytryna |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Mózgowy, Motywujące |
Sehr angenehme Wirkung
Nicht zu müde, nicht zu aufgedreht, gut für Gesellschaft und gut zum Schlafen.
3 von 3 gekeimt, eine Pflanze verkrüppelt.
Lecker und Reichlich
3/3 gekeimt , top Geschmack und reichlich geerntet. Bin sehr zufrieden
Super lemon Haze Gourmet
Grandioses Weed mit unfassbar leckerem Aroma und Geschmack. Wenn man sich Mühe gibt wird es so großartig wie das fertige Produkt aus dem Green House in Amsterdam..gehört zu meinen absoluten Lieblingssorten!
Unfortunately total fail
I have previously grown SLH several times (other source) and so far never had any issues - unfortunately 4 out of 5 did not sprout so far trying the last one today. This is quite disappointing since I love this strain and was happy that I found a store in Europe afte previously buying from an US Store. If one does not work okay but none out of 4 that is not okay….
buonissima
buooonaaaa
Its fine
Giving four stars because only one of the seeds grew out of 3. Maybe it's my fault, maybe not, who knows. I also did not like this strain as much, because I'm still somewhat of a beginner and it kicks a little too hard for me. If that's what you like though, take it 🤙
Super Lemon Haze
Da ist Name Programm. Top
Alles super
Hatte erstmal nur einen Samen gepflanzt. Von der Keimung bis zur Ernte ist alles super verlaufen. Wie das duftet. Herrlich!! Bin begeistert. Auf jeden Fall weiterzuempfehlen!!!
Ich liebe es.
Einfach top
Alles super von Keimung bis Ernte.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
