CBD Fix Automat (Zamnesia Seeds) Feminizowane
CBD Fix Automat to automatyczna odmiana idealnie balansująca CBD i THC. Stworzona przez Zamnesia, zapewnia zawartość THC poniżej 1% i uniwersalną użyteczność przez cały dzień.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
CBD Fix Autoflower: Pierwsza automatyczna odmiana CBD z mniej niż 1% THC
Uzyskanie idealnych proporcji CBD do THC w odmianie konopi to nie lada wyzwanie. W Zamnesii szczególnie dbamy jednak o klientów poszukujących przede wszystkim CBD. Dzięki wiedzy ekspertów i konsekwentnej selekcji stworzyliśmy jedyną odmianę wzbogaconą w CBD, jaką naprawdę musisz rozważyć. Zachwycająca CBD Fix Autoflower osiąga poziom CBD sięgający nawet 20% – to wynik, za który większość odmian zgarnęłaby nagrody. Nam jednak było mało: ta roślina wyróżnia się unikalną, stabilną zawartością THC na poziomie poniżej 1% – za każdym razem!
Miłośnicy CBD doskonale znają niezwykły potencjał tego kannabinoidu. Jeśli to Twoje pierwsze podejście do odmian bogatych w CBD, nie musisz już dalej szukać. Wsparcie w redukcji stresu, poczucie spokoju i harmonii – to tylko część korzyści, o których mówią użytkownicy CBD. Jej prozdrowotny charakter idzie w parze z kuszącym aromatem ziołowo-sosnowych nut. Delikatny, cytrynowy akcent nadaje tej odmianie znajomy szlif i zdradza imponujące pochodzenie genetyczne, które stoi za jej powstaniem.
Wykorzystanie Northern Lights Auto jako źródła genów Autokwitnącyvh zapewnia doskonałe rezultaty w fazie kwitnienia. Plony są umiarkowane – cierpliwy hodowca może liczyć na do 325 g/m² – lecz prawdziwą siłą tej odmiany jest jakość błyszczących topów. Stabilny rozwój zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor przekłada się na rośliny osiągające 60–120 cm wysokości. Jej odporność i łatwość uprawy zostały dodatkowo wzmocnione dzięki starannej selekcji klonów.
Ciesz się i delektuj wyjątkowym charakterem tej rzadkiej odmiany – bez mocnego, rozpraszającego haju, jaki towarzyszy konopiom o wysokiej zawartości THC.
Uwaga: Opakowanie tego produktu może zawierać nieprawidłowe informacje na temat zawartości CBD. Prawidłowe dane dotyczące CBD Fix Auto znajdziesz na tej stronie.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Klon bogaty w CBD x Northern Lights Automat |
| Genetyka | Z przewagą indiki |
| THC | 0–1% |
| CBD | 20% |
| CBD:THC | 28 : 1 |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 350 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na stres |
| Smak / aromat | Sosna, Cytryna, Ziołowe |
| Efekty | Relaksujący, Przejrzysty umysł, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Genetik ?
7 von 10 gekeimt. Die 7 haben allerdings Krüppelwuchs, stark deformierte Blätter und unregelmäßige Wuchsform.
Mal sehen ob sie durch kommen.
Bin bisschen traurig
Leider ist bei mir von 3 Samen nur einer aufgegangen, mal schauen was aus dem wird
De 5 só 1
De 5 sementes apenas 1 germinou! Assim ficam um pouco caras.
Brutal seeds
How could anybody possibly have a good review? Out of the 3 pack only 1 actually germinated and that one didn't sprout. The cherry pie autos I had are growing perfectly.
CBD Fix Auto
5 Samen bestellt. Bisher nach und nach 3 Stück angesetzt. Kein einziger ging auf. Andere Sorten von anderen Anbieter sind in der gleichen Zeit und Bedingungen daneben aufgegangen. Die letzten 2 habe ich jetzt direkt in Erde in Topf ins Gewächshaus. Hoffentlich kommt da noch was. Bisher sehr entäuscht, nichts falsch gemacht.
100%
tout est bon
Bof
Une graine sur trois à levé bof
Germination rate is non-existent
I have went through nine of these seeds and not had one sprout yet. Though all the other seeds I buy from this company sprout just not these.
schlecht. keiner der keimlige hat überlebt
, habe ain wasser und auf krepppapier keimen lassen, die Samen keimen aus, aber stoppen dann und sterben ab. nie wieder
Volltreffer.
3/3 Samen gekeimt.
Sehr guter Ertrag.
Einfach zu handhaben.
Empfehlenswert.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka




