Kalini Asia (Zamnesia Seeds) Feminizowane
Kalini Asia, „Kwiat z Hindu Kush”, to olśniewająca fioletowa odmiana powstała z rzadkich fenotypów górskich Kushów. Wyhodowana przez Zamnesia, przyciąga purpurową barwą, intensywnym żywicznym aromatem sosny oraz głębokim, relaksującym i euforycznym hajem.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Kalini Asia: Purpurowa piękność
Wywodząca się ze słynnego pasma górskiego Hindu Kush Kalini Asia świetnie sprawdza się zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor, najlepiej w klimacie umiarkowanym do ciepłego. Rozwija się w zwartą, silnie rozgałęzioną roślinę typu Kush, która rzadko przekracza 1 m wysokości, co czyni ją idealnym wyborem do namiotów każdej wielkości. Jest mało wymagająca i łatwa w uprawie, dzięki naturalnej odporności wykształconej przez tysiące lat ewolucji.
Kalini Asia dobrze znosi wysokie dawki nawozów, dlatego możesz prowadzić jej uprawę w praktycznie każdy sposób – od w pełni organicznego po systemy hydroponiczne. Niezależnie od metody i miejsca uprawy, jej spektakularne purpurowe barwy są prawdziwą ucztą dla oczu. To jedna z najpiękniejszych roślin wśród odmian konopi! Co więcej, na zbiory nie trzeba długo czekać – Kalini Asia kończy kwitnienie już po około 8 tygodniach, a w uprawie outdoor dojrzewa mniej więcej do połowy września. W dobrych warunkach indoor możesz liczyć na plony do 500 g/m², a na zewnątrz nawet do 700 g z rośliny.
Podczas palenia Kalini Asia zachwyca wyjątkowo gładkim, ale jednocześnie pełnym smaku profilem Kush z delikatną, cytrynową nutą – to idealnie apetyczny aromat, który doskonale współgra z jej głęboko relaksującym działaniem indica. Ta mocarna dama (do 22% THC) szybko wciśnie cię w kanapę… i najpewniej zaprowadzi też do lodówki! Silne, cielesne „stone” łączy z lekką euforią i poczuciem szczęścia, dzięki czemu można się nią cieszyć praktycznie o każdej porze dnia.
Kalini Asia od Zamnesia, przepiękny „Kwiat z Hindu Kush”, to widowiskowa odmiana do uprawy nie tylko dla miłośników linii Kush. Jej znakomity smak i świetne działanie zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów!

| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Black Domina x Purple Kush |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 700 g/roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby, Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki, Odporne na stres |
| Smak / aromat | Cytryna |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Top
Excellent produit
Bin gespannt!
Wird sicher nice anzusehen sein...
Be Happy
today started
Good looking plants 3/3 very uniform so far on their second deck
They had a very slow start (used 1% peroxide cause i bought the seeds in november but were stored cold- just to be sure)3/4 came out. then put in the 5th seed which didnt came out. i did put an rqs purple queen next to them which doesnt look as great as the kalini's! truth has to be told! :)
But the slow start is to be blamed on the soil company which sells seedling soil with guano, bone/bloodmeal.... and so on..) which i only saw later when i was wondering why they grow so slow. i did just add perlite to the soil and half a gram mykorrhiza/rhizobacter mix in each hole.
1 Kalini was even close to dampening off and recovered!
they are all slowly entering the veg phase after almost 3 weeks. i feel like the hot soil hindered them abit from growing faster. The PH in the water is adjusted to 6.1-6.2. i'm using the bionova line of fertilizers, just gave em x-cel so far. and they look healthy after a bumpy start. I will only go with lightmix from now on as i always did prior.
they will be transplanted soon into their final pots with lightmix and the last 3L of that hot soil, very well mixed.
5 stars.. for such beautiful plants and uniformity i can't take a star off only cause the soil company was to blame :) Thx Zamnesia!
Great seeds
Seeds germinated and are growing perfectly.
Tolle Farben
Besser als nur grüne buds
Leider ein total Ausfall
2 von 3 Samen sind gekeimt. Jedoch bildeten sie außer den Keimblättern keine weiteren Blätter und starben nach einigen Tagen ab.
Ich bin selbst Saatgutzüchter aus dem Ressort Gemüse und betreibe diese Gärtnerei bereits seit einigen Jahrzehnten. Meines Erachtens passiert so etwas wenn das Saatgut zu alt ist.
Meine Kritik an Zamnesia, es fehlt das Produktionsdatum auf der Verpackung.
Bei Gemüsesaatgut steht das Produktionsdatum auf jeder Packung drauf.
In diesem Falle keine Empfehlung.
Très déçu
Sur les trois graines, une graine est partie et au bout de trois semaines floraison
Sieht bisher super aus!
Hat direkt gekeimt und sieht vielversprechend aus! Germinated straight away and looks promising!
Terrible germination
We are a cannabis research contributor to major universities, so we know how to germinate seeds. These seeds were horrible, old & cracked. Only 1 out of 5 seeds germinated and that one was necrotic and died within 10 days. Save your $$, beware.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka




