Larry Bird Kush (Zamnesia Seeds) feminizowane
Ta legendarna odmiana od Zamnesia nosi imię Larry'ego Birda, słynnego koszykarza Boston Celtics. Hybryda 50/50 (Sunset Sherbert x fenotyp Girl Scout Cookies Thin Mint) kusi słodko-cytrusowym, lekko miętowym aromatem oraz równoważącym działaniem: relaksuje, poprawia nastrój i dodaje delikatnej energii.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Larry Bird Kush: Idealna hybryda
Larry Bird Kush bywa też nazywana Gelato #33 – to numer, z którym Bird grał w Boston Celtics. Ta niemal idealnie zbalansowana hybryda (50% indica, 50% sativa) powstała z połączenia Sunset Sherbert z fenotypem Girl Scout Cookies Thin Mint. Larry Bird Kush łączy w sobie wszystko, co najlepsze z obu legendarnych odmian: zapewnia energetyczny, „górny” haj jak topowa sativa, a jednocześnie zachwyca głębią smaku i aromatu typową dla światowej klasy indiki.
Rodowód indica widać także w trakcie uprawy tej piękności. Roślina wytwarza cukrowe listki, które potrafią przybrać zachwycające, głęboko fioletowe odcienie. Tworzy bardzo zbite, ciasno upakowane topy, dosłownie oblane grubą warstwą lepkich trichomów.
Już sam widok lśniących kwiatów w fazie kwitnienia albo pierwszy zapach suszu zdradzają, z czym masz do czynienia. Larry Bird Kush kusi intensywnym aromatem słodkich winogron – jak łyk lodowatego napoju winogronowego w upalny letni dzień. Po odpaleniu czeka cię niezwykle gładki dym, który rozpieszcza podniebienie ziemistymi, kwiatowymi i miętowymi nutami z delikatną domieszką sosny.
Najmocniej Larry Bird Kush imponuje jednak swoim działaniem. Pozytywny, podnoszący na duchu haj zaczyna się przyjemnym mrowieniem i kojącym ciepłem, które niesamowicie relaksuje, stopniowo ogarniając całe ciało. Ta konkretna dziewczyna błyskawicznie wywołuje uśmiech na twarzy, a nie potrzeba jej wiele – zazwyczaj wystarczą dosłownie dwa, trzy buchy. Połączenie jednocześnie pobudzającego i odprężającego efektu sprawia, że Larry Bird Kush to odmiana dobra praktycznie na każdą okazję.
Larry Bird Kush od Zamnesia Seeds to znakomita hybryda, która zachwyca zarówno działaniem, jak i aromatem. To idealny wybór dla osób kochających smak indiki, ale szukających przy tym radosnego, podnoszącego na głowie efektu charakterystycznego dla sativy!


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Sunset Sherbet × Thin Mint Girl Scout Cookies |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 1% |
| CBD:THC | 1 : 26 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 750 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Plon do 750 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Ziemisty, Kwiatowy, Mięta, Winogrono |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Geschmack nicht wie angegeben
Hatte mich auf eine fruchtige Ernte gefreut, wurde aber stark enttäuscht! Nach dem Curen haben die Blüten einen sehr würzigen GMO Geschmack. Hat mir absolut nicht gefallen...
Ansonsten war der Strain sehr pflegeleicht, hatte einen super wuchs und unglaublich feste Buds voller Harz.
.
.
Bin gespannt ...
Warte auf Keimung ...
Super
Freue mich darauf den Strain anzubauen
Super!
War schon morgens lecker
Ktt
Bon produit
Schönes Ding!
Die fehlte noch in meiner "Sammlung"
Amazing
Happy to receive it really quickly
Top Strain
Diese Sorte muss man einmal growen habe zwar ordentliche unterschiedliche im feno Bereich gehabt aber leckere Sorte
Top!
top
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka












