Zammi Special (Zamnesia Seeds) feminizowane
Zammi Special nie bije rekordów pod względem zawartości THC ani plonów. Ta wyjątkowo przystępna cenowo odmiana za to niezawodnie dostarcza obfite, wysokiej jakości zbiory raz za razem.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds – Zammi Special: niezawodna i przewidywalna
Zammi Special to propozycja skrojona pod potrzeby przeciętnego hodowcy. Ta odmiana idealnie trafia w oczekiwania osób szukających solidnego, „codziennego” suszu. Zapewnia klarowny, pogodny haj, wystarczająco dużo zioła na spory osobisty zapas oraz krótki czas kwitnienia, dzięki czemu szybko będziesz mieć co zapalić. Jako najtańsza odmiana w naszej kolekcji, świetnie nadaje się dla hodowców z ograniczonym budżetem.
Zammi Special ma genetykę z wyraźną dominacją indiki – 75% indica i 25% sativa. Nasi doświadczeni hodowcy stworzyli tę odmianę, łącząc dwie silnie „kamienne” linie. Wybrali Hindu Kush ze względu na jej niezwykle relaksujący haj i cytrusowe nuty smakowe oraz Afghan za głęboki, cielesny „stone” i bardzo wysokie stężenie kojącego terpenu – mircenu. Po kilku pokoleniach selekcji najlepszych osobników udało się ustabilizować Zammi Special w niezawodną, łatwą w uprawie odmianę.
Ta odmiana dobrze znosi różne warunki uprawy i szczególnie dobrze radzi sobie w chłodniejszym klimacie. Rośliny indoor osiągają 70–120cm wysokości i po 7–8 tygodniach kwitnienia potrafią dać satysfakcjonujący plon na poziomie 400–450g/m². Na zewnątrz rośliny dorastają do 180–250cm i są w stanie wyprodukować do 500g z jednej rośliny. Na zbiór i przycinanie pąków przygotuj się we wrześniu.
Zammi Special wytwarza około 16% THC. Jej działanie, typowe dla odmian z przewagą indiki, rozluźnia ciało i uspokaja głowę, ale nie „przestrzeli” tak, by całkowicie Cię zamurować. Kwiaty możesz palić w ciągu dnia, pozostając jednocześnie wyluzowanym i produktywnym. Pod względem aromatu i smaku możesz spodziewać się pikantno-ziemistego profilu, charakterystycznego dla najlepszych odmian Kush. Przy każdym buchu na języku wyczuwalne są nuty kadzidła i haszyszu.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Hindu Kush x Afgańska |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | 16% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 250 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 500 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Continental |
| Odporność psychiczna | Mrozoodporne |
| Smak / aromat | Ziemisty, Cytrus, Pikantny, Haszysz |
| Efekty | Relaksujący, Szczęśliwy, Przejrzysty umysł |
Więcej informacji o tym produkcie:
Ottimo prodotto
Ottimo rapporto qualità prezzo. Consigliato
Zammi Special
Seeds look a bit underdeveloped. Have concerns on germination.
worst seeds I ever bought
I have been growing for 51 years last year out of 28 seeds I started 27 grew completely and I yielded over 6 pounds these Zamnesia seeds are have the worst genetics of any company I have ever used out of 18 seeds I started only 5 started and I have started seeds the same way for over 40 years thats why they are so cheap the genetics are horrible
Ok
Zammi Speciale
Correspond bien a la description , en intérieur , une bonne surprise.
Echt überrascht
Schöne Pflanze
Good
Light effects right for the beginners
Ok
Ideal for beginners
Special
It’s all in the brand.
Ok
Sind Outdoor weit unter der angegebenen Wuchshöhe zurückgeblieben. Es hat sehr lange gedauert bis zur Blüte. Aussaat im Mai, nach dem Frost ins Freiland. Erntereif erst im Oktober, da fing das Blattwerk schon mit Welken an.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
