Wedding Cake Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Wedding Cake Autoflower to propozycja zespołu Zamnesia Seeds. Autokwitnąca odmiana łatwa i bezproblemowa w uprawie, idealna dla początkujących i doświadczonych hodowców. Oferuje bogaty profil smakowy i silne efekty, świetna do domowych growroomów.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Wedding Cake Autoflower: połączenie idealne dla fanów słodkich odmian
Uprawa Wedding Cake Automat jest prosta i naprawdę satysfakcjonująca. Roślina potrzebuje zaledwie 56–63 dni od kiełkowania do zbiorów, a przy tym jest wyjątkowo silna i odporna. Dzięki domieszce genów ruderalis dobrze znosi gorszą pogodę i drobne błędy w uprawie. Niezależnie od tego, czy uprawiasz ją w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, Wedding Cake Automat radzi sobie świetnie i wymaga minimalnej pielęgnacji. Wystarczy od czasu do czasu delikatnie ją przyciąć, aby poprawić przewiewność i dostęp światła. Poza spełnieniem podstawowych wymagań roślina praktycznie "prowadzi się" sama.
Pamiętaj jednak, aby zapewnić jej odpowiednio dużo miejsca, ponieważ jak na automat jest nieco większa niż przeciętnie – osiąga około 120–150 cm wysokości. Na szczęście jej dynamiczny wzrost można łatwo okiełznać. To idealna odmiana dla osób, które chcą po raz pierwszy wypróbować LST (trening niskiego stresu), ponieważ roślina dobrze reaguje na wyginanie i jest bardzo wytrzymała.
Wedding Cake Automat doda też uroku każdemu growroomowi – w trakcie kwitnienia na wachlarzowych liściach oraz między nimi pojawiają się delikatne liliowe i fioletowe odcienie. Przy zbiorach możesz spodziewać się plonu rzędu 450–500 g/m² w uprawie indoor oraz 100–150 g z rośliny w outdoorze — to naprawdę imponujący wynik jak na odmianę automatycznie kwitnącą.
Satysfakcjonujące zbiory: aromat, smak i działanie Wedding Cake Automat
Gdy jej topy zostaną zebrane, wysuszone i odpowiednio wysezonowane, możesz korzystać z nich dokładnie tak, jak lubisz. Wystarczy wziąć je do ręki, by zrozumieć, że cały wysiłek włożony w uprawę absolutnie się opłacił. Zwarte kwiaty oblepione są grubą warstwą pięknie lśniących kryształków, a słodki, owocowy zapach szybko wypełnia pomieszczenie i natychmiast pobudza apetyt.
Profil smakowy tej odmiany bardzo mocno nawiązuje do jej aromatu – dominują słodkie, owocowe nuty, którym towarzyszą akcenty cytrusów, wanilii oraz delikatnie drzewne tony. Wszystko to składa się na bogaty, wyraźny smak, który bez trudu wywoła uśmiech na twarzy.
Przy średniej zawartości THC na poziomie około 24% haj po Wedding Cake Automat zaczyna się wyraźnym, mózgowym uderzeniem, które stopniowo przechodzi w głęboki relaks i błogie poczucie zadowolenia. To idealna odmiana na chwile, gdy potrzebujesz czystej, spokojnej błogości i wewnętrznej równowagi – czy to po długim dniu, czy po prostu na luźny wieczór w środku tygodnia. Wedding Cake Automat z dużym zapasem spełni takie oczekiwania.
Niezależnie od tego, czy delektujesz się nią w pojedynkę, czy w towarzystwie znajomych, ta odmiana zapewnia stan błogości, jakiego można oczekiwać jedynie od najlepszych hybryd. W połączeniu z jej wyjątkowym smakiem i wydajnością sprawia to, że Wedding Cake Automat wyróżnia się jako jedna z najbardziej imponujących odmian automatycznych dostępnych na rynku.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Triangle Kush x Animal Mints x Ruderalis |
| Genetyka | Przewaga indiki – Automat |
| THC | 24% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 130 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby, Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki, Odporne na stres |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Owocowy, Drewniany |
| Efekty | Relaksujący, Mózgowy, Silny |
Więcej informacji o tym produkcie:
Wedding Cake Auto - amazing progress
6th day after first appearance of the sprout. 5th node already emerging. This is my first attempt at growing and this plant is making amazing progress
Super
Mehr gibt es da nicht zu sagen.
Super wachstum, gesund und munter
mit einer meiner neuen lieblings Sorte super high
Good
Germinated very fast
Super
Alle Samen 5/5 sind gekeimt, problemloser Anbau in einem 70x70 Zelt mit 150 W. Der Ertrag war ordentlich.
Déçu...
Je suis déçu car la graine n'a pas germé depuis 3 semaines...
Very pleased with this
This was a joy to grow. The canopy was very even, the outer branches were a similar height to the main cola. Consistent buds, nicely dense too. I'd grown with expensive M*ph**to seeds for the last few grows and been very disappointed with slow growing airy plants, I'd had one success and 3 disappointments. This thrived in my environment. It did take a couple of weeks longer than expected but the grow environment was colder than I would have liked. Lovely distinctive wedding cake aroma. Germinated very quickly.
Nur zwei von fünf Samen gekeimt
Von fünf Samen sind unter gleichen Bedingungen nur zwei Samen gekeimt. Sehr enttäuschend. Mal schauen, was aus den verbliebenen zwei Samen wird.
Nicht gekeimt
Leider nicht gekeimt.
Have your cake (and smoke it too!)
Easy grow, decent yield, smooth smoke. Can't ask for much more than that.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
