Czarna Orchidea Automat (Zamnesia Seeds) feminizowana
Orchidea symbolizuje miłość, delikatność i piękno — Black Orchid Automat łączy te cechy. Ta autoflowering odmiana oferuje złożony, przyjemny smak, łagodny, relaksujący efekt i przy dobrych warunkach obfite plony.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Black Orchid Autoflower: Automat, w którym łatwo się zakochać
Black Orchid Autoflower oferuje bezproblemową uprawę, która kończy się zbiorami naprawdę wyjątkowych topów. Ten szczep powstał z połączenia dwóch legendarnych odmian (Gelato x OG Kush) z wytrzymałą ruderalis, dając w efekcie Black Orchid Autoflower. Ten zdominowany przez indicę automat bardzo szybko odwdzięcza się plonami – i to jakimi! Z wyrazistym, nieco zaskakującym profilem smakowym oraz wesołym, kojącym hajem, Black Orchid Auto zasługuje na miejsce w każdej uprawie.
Uprawa Black Orchid Autoflower: mało wymagająca i szybka

Jako solidna, autokwitnąca odmiana, Black Orchid Autoflower oferuje hodowcom bezproblemową uprawę, która wymaga jedynie podstawowej pielęgnacji. Roślina jest niewybredna i bez trudu przystosowuje się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor.
Black Orchid Autoflower nie traci czasu – jest gotowa do zbioru już po 9–10 tygodniach od kiełkowania. W uprawie indoor można liczyć na plony rzędu 450–550g/m², natomiast pod gołym niebem rośliny zwykle dają około 80–100g z krzaka. To bardzo przyzwoity wynik jak na roślinę, która osiąga maksymalnie 110cm w pomieszczeniu i 150cm na zewnątrz.
Aromat, smak i działanie Black Orchid Automat: złożone terpeny i przyjemnie mrowiący haj
Po zebraniu, wysuszeniu i odpowiednim wysezonowaniu topów użytkownicy odkryją naprawdę wyjątkowy profil smakowy, w którym wyraźnie wyczuwalne są nuty cytrusów i sera. Delikatne akcenty masła i ziemistości nadają jej wytrawny charakter, ale bez przesady – wręcz przeciwnie! Gdy tylko przyzwyczaisz się do jej dynamicznego profilu terpenowego, Black Orchid Automat staje się niezwykle wciągająca i trudno się od niej oderwać.
Dzięki poziomowi THC na poziomie około 15–17% Black Orchid Automat nie wyda się wielu osobom ekstremalnie mocną odmianą. Nie oznacza to jednak, że brakuje jej mocy. Można liczyć na głębokie rozluźnienie całego ciała, któremu towarzyszy pogodny, często wesołkowaty nastrój. Sprawia to, że Black Orchid Automat to wszechstronna odmiana – równie dobrze sprawdzi się podczas spokojnej sesji w pojedynkę, jak i w trakcie towarzyskich spotkań.

| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Gelato x OG Kush x Ruderalis |
| Genetyka | Z przewagą indiki |
| THC | 17% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 110 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 100 g na roślinę |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Ziemisty, Cytrus, Ser, Kremowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Szczęśliwy, Towarzyski |
Więcej informacji o tym produkcie:
Awesome as always
Grow went as planned, lovely smoke.
Ausbeute mehr gering
Leider ist die Ausbeute sehr gering. Trotz Zelt und allem was empfohlen wird, kommt die Pflanze nicht richtig hoch. Bei 30cm ist Schluss und die Blüten sind winzig. Werde jetzt noch eine Outdoor pflanzen um den unterschied zu sehen.
Sehr gut
Tolle Wirkung, bin sehr zufrieden - pflanze ich demnächst wieder an. Top Sorte.
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Dud seed no germination
Only bought one so took the chance I guess so I rated 3 if popped would've gave 5 but seed is non compliant been over two weeks trying to get it too pop I finally gave up. Hopefully next one I buy pops.
looks nice
Germinated nicely, good looking plant, smooth smoke, make sure to cure.
Good strain
Easy to grow and resistant
Nice look
Good seed. :)
Nice Seed
Sammlung komplettieren!
Growing lovely
I love it it’s part of ny birthday grow
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
