Apricot Automat (FastBuds) feminizowane
Jeśli szukasz wytrzymałej autokwitnącej genetyki, wybierz Apricot Auto od FastBuds. Łatwa w uprawie, daje obfite, aromatyczne i lepkie topy z fioletowo-różowymi odcieniami. THC do 26% zapewnia mocne uderzenie.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
FastBuds - Apricot Auto: Sensacyjne aromaty i smaki
Apricot Auto od FastBuds to nowoczesny Automat najwyższej klasy — doskonała propozycja zarówno dla hodowców, jak i miłośników konsumpcji. Ta z przewagą indiki odmiana o mocy sięgającej nawet 26% THC oferuje szybki, intensywny haj. Do tego uprawa jest mało wymagająca, więc poradzi sobie z nią nawet początkujący, a doświadczeni hodowcy bez trudu wycisną z roślin maksimum potencjału. Kwiaty Apricot Auto są zbite, pełne aromatycznych terpenów i obficie pokryte żywicą, co czyni tę odmianę znakomitym wyborem do domowych ekstrakcji.
Genetyka Autoflowering to zwykle bezpieczny wybór dla każdego, i Apricot Auto nie jest tu wyjątkiem. Rośliny rosną szybko — zwykle są gotowe do zbioru po 9–10 tygodniach od wykiełkowania nasion. Pod względem budowy jest to typowa indica, tworząca krępe, zwarte krzaki z krótkimi odstępami między węzłami. Osiąga do 120cm wysokości, a delikatne LST znacząco poprawia wyniki, pozwalając lepiej doświetlić kwiaty i zapewnić swobodny przepływ powietrza. Uważni hodowcy mogą liczyć w pomieszczeniach na plony rzędu 450–550g/m², natomiast na świeżym powietrzu nawet do 170g z jednej rośliny.
Aromat i smak tej konopnej piękności są naprawdę wyjątkowe. Na pierwszym planie czuć świeżą, dojrzałą morelę, uzupełnioną drzewnymi i cytrusowymi akcentami. Dym przypomina morelową konfiturę — jest gęsty, aksamitny i przypadnie do gustu wszystkim fanom słodkich, owocowych odmian. Po spaleniu działa zarówno na ciało, jak i umysł: najpierw podnosi na duchu i poprawia nastrój, a następnie przechodzi w głębokie rozluźnienie całego ciała. Apricot Auto to potężna odmiana, która potrafi przykleić do kanapy, dlatego najlepiej sięgać po nią wtedy, gdy nie masz już żadnych pilnych obowiązków.
| Marka | Fastbuds |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Apricot Auto |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Owocowy, Drewniany |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Szczęśliwy, Zamułka na kanapie (couch‑lock) |
Więcej informacji o tym produkcie:
Keimquote 2/3
2/3 gekeimt, eine der Keimlinge ist sehr schwach
Naja
1 von 3 samen gekommen
Präfrontaler Kortex - Bomben Geschmack
WOW!
Wieder mal ein no-brainer Strain von FastBuds.
easy to grow!
ich hab die Lady jetzt zum zweiten mal angebaut.
Geschmacklich bin ich weiterhin begeistert! Sie riecht nach zwei Monaten im Glas mit nem 58% Boveda Pack einfach super fruchtig, schon fast wie überreife Aprikosen und wie der Titel schon sagt, sie geht dieses mal so richtig in den Kopf. Die Wirkung ist stark vom Erntezeitpunkt beeinflusst (wie bei jedem Strain). Die erste hab ich etwas länger wachsen lassen (ca. 85 Tage) -> derber Couchlock!
Die zweite hab ich schon nach ~69 Tagen geerntet -> super mentales High.
Bisher eine meiner Favoriten was Geschmack und Wirkung betrifft. Lediglich der Ertrag steht hier wirklich nicht im Vordergrund. Ob LST oder Tannenbaum -> nur nominaler unterschied in der Erntemenge (kann aber auch an mir gelegen haben..)
Alles in allem eine wirklich top Genetik.
5/5 Taste
5/5 Grow
3/5 Harvest
Sehr fruchtig
Geiler strain
Alles ok
Alles gut.
GGGGGG
Geil geisteskrank grausam genial gottlos geil...die beste Sorte überhaupt
Super Erlebnis
Extrem guter Geruch und Geschmack.
Habe solche Aromen noch nie gerochen und der Geschmack einzigartig aber sehr lecker.
Mach ich auf jeden Fall wieder klare Empfehlung.
Wurde von fastbuds noch nie enttäuscht immer hohe Qualität.
Kenne bis jetzt keinen Hersteller der besser performt.
Sehr lecker
Sehr schöne Sorte einfach anzubauen. Alle Samen gekeimt. 2/2. sehr schöne Outdoor Sorte.
Prima zaden
Tijdje geleden gekocht, alle 3 zaden ontkiemden prima. 1 plantje had wat afwijkende bladeren, een beetje vergroeid hier en daar, maar trok later weer bij en alsnog wat toppen geleverd. Ondertussen geoogst en aan het curen.
Much love
Love fast buds always good plants
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
