Colombian Gold (Zamnesia Seeds) feminizowane
nn
Znana też jako Santa Marta, Colombian Gold to klasyczna sativa landrace z Sierra Nevada w regionie Santa Marta w Kolumbii. Ceniona za cytrusowo-limonkowy aromat i pobudzający, kreatywny efekt; od lat 60. popularna w USA. Jej uprawa dziś jest prostsza niż dawniej.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Colombian Gold: Jeden buch i wystarczy
Colombian Gold od wieków uprawiana jest przez rolników w regionie Santa Marta. Podobnie jak Acapulco Gold, słynna landrace sativa z Meksyku, Colombian Gold tradycyjnie rośnie pod gołym niebem, gdzie może w pełni korzystać z gorącego kolumbijskiego lata i idealnie dostosowywać się do lokalnego klimatu. Wielopokoleniowa selekcja – zarówno w rękach miejscowych farmerów, jak i natury – sprawiła, że odmiana nabrała wyjątkowych cech, z których słynie do dziś. Na marginesie: Colombian Gold jest jedną z odmian wyjściowych legendarnego Skunk #1, wyhodowanego przez Sama The Skunkman w latach 70., obok Acapulco Gold i Afghani.
Rośliny Colombian Gold osiągają średnią wysokość – około 150cm w uprawie indoor i do 180cm na zewnątrz. Choć to czysta sativa, nie rozciąga się aż tak ekstremalnie, jak można by się spodziewać, i przy odrobinie treningu oraz krótszym wegu spokojnie nadaje się do domowej uprawy. Jeśli jednak chcesz zobaczyć jej pełny potencjał, posadź Colombian Gold na outdoorze i obserwuj, jak rozpościera rozgałęzienia, łapiąc każdą porcję słońca. Pamiętaj tylko, że Colombian Gold najlepiej czuje się w ciepłym, tropikalnym klimacie i wytwarza bardzo intensywnie pachnące topy. Okres kwitnienia trwa około 14 tygodni, a zbiory sięgają do 400g/m² w pomieszczeniu i nawet 700g z rośliny w ogrodzie.
W czasie zbiorów Colombian Gold odwdzięcza się lekkimi, napowietrzonymi topami hojnie pokrytymi mroźnymi trichomami, z wyraźnym, skunkowym aromatem cytryny i limonki oraz zachwycającym złocisto-zielonym odcieniem. Nawet jeśli masz doświadczenie z marihuaną, jeden–dwa bucha w zupełności wystarczą, by jej podnoszące na duchu, energetyczne działanie rozgościło się w głowie i wyniosło Cię na wyższy poziom. Przy zawartości THC na poziomie około 18% Colombian Gold to znakomita propozycja na dzień – zapewnia klarowny fokus i przypływ kreatywnej energii bez paranoi i innych niepożądanych skutków ubocznych. Zamów swoje nasiona już dziś i zacznij uprawiać tę legendarną landrace we własnym domu!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Odmiana landrace |
| Genetyka | Sativa |
| THC | 18% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 13–14 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 700 g/roślinę |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Tropikalny |
| Odporność psychiczna | Odporne na upał |
| Smak / aromat | Cytryna, Skunk |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Energetyczny, Skupiony, Przejrzysty umysł |
Więcej informacji o tym produkcie:
Seeds did not germinate
2 out of 3 seeds did not germinate
So far so good
I got 3 of these as well as 3 Panama Red for a Sativa grow. I’ve only tried one seed but it germinated fine and looks to be healthy in its early stage. Am trying one each for a small screen of green grow. Will update later.
Sehr empfehlenswert !
2 von 2 gekeimt. Im Hochbeet zu enormer Größe gewachsen. Große Ernte - tolles Aroma !
I really like this strain…
…but it’s not what I remember how columbian gold was from the 70’s. With that said, I really like the taste and effects of this. And mine grew to about 7’ tall with lots of big flower tops. I made some edibles, topicals, and tinctures with this strain. I’m growing some of them again this year in hopes of the same outcome.
B grow
I ordered three seeds and 2 out of 3 germinated.
Awesome
Great strain
Bg
3von3 gekeimt. Ist nur geeignet für Lampen, Outdoor blühen die zu spät hier in germany
Colombian Gold
Good producer of big buds and nice buzz but..... it does not turn gold!
OK
Tupper+wet napkins+mild temperature. it's growing very slow
Average strain
compatible with daily activities
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
