Runtz F1 Automat (Zamnesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
Runtz F1 Autoflower od Zamnesia Seeds to wydajne, kompaktowe rośliny o stabilnej genetyce. Zapewniają powtarzalne plony, silne kannabinoidy i bogate, intensywne aromaty terpenowe. Idealne dla osób szukających niezawodnego automatu o wysokiej jakości kwiatów.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia - Runtz F1 Hybrid Automatic: jednorodność, niezawodność i świetny smak!
Co jeszcze można powiedzieć o Runtz, czego już wcześniej nie powiedziano? Uwierz nam jednak, w takiej odsłonie jeszcze jej nie widziałeś! Zespół Zamnesia prezentuje Runtz F1 Automatic. Nie, to wcale nie jest jakaś specjalna edycja inspirowana Formułą 1. Ta odmiana czerpie wszystko, co znasz i kochasz z oryginalnego Runtz, i przekłada to na wyjątkowo przewidywalny, jednolity przebieg uprawy, który zrobi wrażenie na każdym.
Uprawa Runtz F1 Hybrid Automatic

Runtz F1 Hybrid Automatic to potomstwo legendarnych odmian Gelato i Zkittlez. W efekcie powstała niezwykle żwawa, szybko kwitnąca roślina, potrzebująca zaledwie około 10 tygodni od kiełkowania do zbioru. Choć automaty same w sobie uchodzą za łatwe w uprawie, nasiona typu F1 hybrid wynoszą tę bezproblemowość na jeszcze wyższy poziom. Runtz F1 Automat wyróżnia się dużą jednolitością – wszystkie rośliny mają bardzo zbliżony wygląd i plon. Odmiana cechuje się też wysoką odpornością na szkodniki i choroby, więc jeśli to Twoje pierwsze podejście do uprawy konopi, z Runtz F1 Automatic jesteś w dobrych rękach.
Osiągając 55–75cm wysokości, Runtz F1 Automat bez trudu mieści się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Niewielkie rozmiary w żadnym razie nie oznaczają jednak słabych zbiorów. Po dojrzewaniu hodowcy mogą liczyć na około 500g/m² w uprawie indoor oraz 100–150g z jednej rośliny na outdoor.
Aromaty, smaki i działanie Runtz F1 Hybrid Automatic
Kolejną zaletą genetyki hybryd F1 jest to, że rośliny te są prawdziwie napakowane terpenami i kannabinoidami, dzięki czemu oferują intensywne, mocne doznania, których rzadko można doświadczyć przy innych odmianach. Jeśli chodzi o bogactwo smaku, Runtz F1 Hybrid Automatic absolutnie nie zawodzi. Już pierwszy buch odsłania wyraziste nuty kremowej wanilii połączone z kandyzowanymi owocami cytrusowymi. Efekt jest wręcz ślinotokowy. Dzięki zawartości THC na poziomie 25% Runtz F1 Autoflower zapewnia rozweselający, euforyczny, twórczy haj, który doskonale sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – zarówno towarzyskich, jak i w chwilach solo.


Uwaga: Opakowanie tego produktu może zawierać nieprawidłowe informacje dotyczące poziomu THC. W celu uzyskania poprawnych danych na temat odmiany Runtz F1 Hybrid od Zamnesia prosimy odwoływać się do informacji na tej stronie.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Gelato x Zkittlez |
| Genetyka | Auto Hybrid |
| THC | 25% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 80 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Cytrus, Wanilia |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Euforyczny, Kreatywne |
Więcej informacji o tym produkcie:
Geil
alle super gekeimt
Traumhaft!
Tolle Pflanze, tolle Buds, einfach Grow.
Toller Geruch und Geschmack einfach Bombe!! Sehr süß fruchtig ne Mischung aus Nimm2 und Ricola :D wir nun mehrfach bestellt! Alle Samen gekeimt! Und auch schon 3 gemacht und Probiert
White Label
Auf gar keinen Fall ist da was von gelato oder zkittez drin völlig andere Pflanze und Geruch....
Super Sorte
Sehr gute Qualität, die Pflanzen sind gut und gesund gewachsen. Wirkung ist
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
Top
F1 best
Bg
Sind bei mir nicht gekeimt. Könnte an der Anzuchterde gelegen haben
good germination rate
good germination rate
Unique strains
Lots of choices at Zamnesia if you can't find the strain here you will not find it
F1
Very happy to add to my vault
Danke für die samen die wahren schlecht, hab alles top aber dennoch faulen die Samen mir weg, bitte um Ersatz und hoffentlich diesmal kein Reinfall.....
Hi John, Could you please be so kind as to contact our support team, they can help you find a suitable solution. You can contact them at [email protected] Have a great day!
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
