White Widow F1 Automat (Zamnesia Seeds) nasiona feminizowane
White Widow to ikona w świecie konopi. White Widow F1 Automat zachowuje jej cechy — mocny smak i euforyczne kwiaty — dodając stabilność genetyki F1, dzięki czemu rośliny są jednorodne i dają przewidywalne plony.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Nasiona Zamnesia – White Widow F1 Hybrid Automatic: Klasyk w nowym wydaniu
White Widow to odmiana, która na stałe wpisała się w kanon kultury konopnej. Jak więc ulepszyć taki klasyk? Kluczem są geny. Poznaj White Widow F1 Autoflower – to nie jest zwykły automat. Zespół Zamnesia Seeds sięgnął po genetykę F1 Hybrid, aby wynieść tę i tak już potężną odmianę na wyższy poziom pod względem jednorodności, wigoru i niezawodności plonów.
Uprawa White Widow F1 Hybrid Automatic
Jako odmiana typu Automat, White Widow F1 Autoflower to niezwykle łatwy w uprawie projekt, który świetnie sprawdza się na zewnątrz, w pomieszczeniach oraz w szklarni. Roślina osiąga 60–90 cm wysokości, dzięki czemu bez problemu mieści się praktycznie w każdej przestrzeni. Otwiera to również drogę do prowadzenia kilku roślin jednocześnie! White Widow F1 Autoflower wymaga minimalnej pielęgnacji i wykazuje wysoką odporność na szkodniki oraz choroby, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych hodowców.
White Widow F1 Autoflower potrzebuje około 11 tygodni od kiełkowania do zbiorów, więc nie jest to najszybciej rosnący Automat na rynku. Ten nieco dłuższy cykl uprawy przekłada się jednak na bardzo satysfakcjonujące plony – w okolicach 500 g/m² w uprawie indoor oraz około 50–160 g z rośliny w uprawie outdoor. To więcej niż wystarczająco aromatycznych topów do cieszenia się nimi przez długi czas!
Aromaty, smaki i działanie White Widow F1 Hybrid Automatic
Genetyka F1 zastosowana w tej odmianie przekłada się na wyrazisty profil smakowy i mocne efekty. Czerpiąc pełnymi garściami z rodowodu White Widow i Critical, White Widow F1 Automat oferuje smak wilgotnej, leśnej ziemistości z wyczuwalnymi nutami ziół i sosny. W rezultacie powstaje wytrawny, ale niezwykle przyjemny dym. Jeśli chodzi o działanie, White Widow F1 Automat zapewnia mózgowy, euforyczny haj, który dodaje energii i pomaga utrzymać koncentrację — o ile zachowasz umiar w dawkowaniu.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Humulen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | White Widow x Critical |
| Genetyka | Auto z dominacją sativy |
| THC | 20% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 90 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 90 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Ziemisty, Sosna, Ziołowe |
| Efekty | Euforyczny, Mózgowy, Energetyczny, Skupiony |
Więcej informacji o tym produkcie:
Klassiker
Die Pflanze ist tatsächlich robust und pflegeleicht. Samen in einen 19 Liter Topf und auf die Terrasse gestellt. Ohne Dünger und hin und wieder etwas Regenwasser gegeben.
Das Ergebnis konnte sich sehen lassen (habe nicht gewogen, aber für die Größe der Pflanze top).
White Widow ist und bleibt ein Klassiker, der immer wieder gerne gepflanzt wird
Nice
Whate widow Always a Classic
Die Beste Sorte bisher!!
Alle Samen haben gekeimt! Der Grow war super einfach, unkompliziert und fix. Die Buds sehen toll aus und explodieren mit trichomen!!
Das Raucherlebnis und die Wirkung war 1a die kommt erstmal als Vorrat zu uns!!
Pour l'instant tout va bien
3/3 un peu long a la germination un peu verte mais les graines de chez zamnesia jamais dessus
Nja..
Die Samen keimten nicht..
Im gegensatz zu allen anderen Samen
der Charge!!!
Legend
Can’t wait
no germinate
bought 5 pack of these, started in coco noir seed started kit, along with cucumber and squash seeds. 10 of 11 cucumbers up in two days, all 6 squash up in 4. day 5 two of these showed, next day one more. other two never popped.
F1
Perfekte Keimrate
Déçu mais sûrement de ma faute
Je ne sais pas si cest parce qu'il fallait faire quelque chose de spécial pendant la germination au vu que c'est une variété F1. Mais pour moi la graine n'a pas germé après déjà 2 semaine
Sinon d'expérience je peu vous dire que les zamnesia seed sont de bonne qualité.
Passt
Hab keinen unterschied gesehen zu normalen autoflowerings, aber war gut
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
