Green Crack F1 Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Zapomnij, co myślałeś o marihuanie — Green Crack F1 Automat od Zamnesia Seeds zmienia zasady. Genetyka F1 upraszcza uprawę, dając jednorodne rośliny i obfite plony. Oczekuj topów pełnych smaku i mocnych efektów.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Green Crack F1 Hybrids Automatic: Niezawodna produkcja topów

Green Crack F1 Hybrid Automatic od Zamnesia Seeds to precyzyjnie dopracowana genetyka, w której połączono cechy Skunk #1 i Afghani. W efekcie powstała odmiana wyjątkowo łatwa w uprawie, zapewniająca konsekwentnie obfite plony pokaźnych topów, których naprawdę nie warto przeoczyć.
Uprawa Green Crack F1 Hybrid Automatic
Niezależnie od tego, czy planujesz uprawiać tę odmianę w namiocie, szklarni, czy bezpośrednio pod gołym niebem, Green Crack F1 Autoflower bez problemu odnajdzie się w każdym środowisku. Jej elastyczność to jednak tylko jedna z wielu zalet. Genetyka hybrydy F1 w tej odmianie nie jest pustym hasłem – gwarantuje wyjątkową stabilność, powtarzalność i jednorodność, rzadko spotykaną u roślin konopi. Dzięki temu każde wykiełkowane nasiono ma szansę dać bardzo zbliżone rezultaty. Green Crack F1 Autoflower dorasta do 60–90cm, więc z łatwością ukryjesz ją w dowolnym z wymienionych miejsc.
Od kiełkowania do zbiorów mija około 11 tygodni. Może nie jest to najszybsza odmiana na rynku, ale ten „dodatkowy” czas przekłada się na lepiej rozwiniętą roślinę i zdecydowanie lepsze zbiory. Przy minimalnych wymaganiach pielęgnacyjnych możesz liczyć na plon rzędu 450–550g/m² w uprawie indoor oraz 50–200g z rośliny w uprawie outdoor — to imponujący wynik jak na tak kompaktową odmianę.
Aromat, smak i działanie Green Crack F1 Hybrid Automatic
Aromat i smak Green Crack F1 Hybrid Automatic wyraźnie nawiązują do jej rodowodu: dominują nuty skunka, którym towarzyszą akcenty ziemiste, korzenne i pieprzne. Ten profil smakowy świetnie sprawdza się przy paleniu, waporyzacji oraz dabowaniu aromatycznych koncentratów. Dzięki wysokiej zawartości zróżnicowanych terpenów i 21% THC, Green Crack F1 Automat zapewnia energetyczny, skupiony haj, który może również zwiększać chęć do rozmowy i kontaktów towarzyskich.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Skunk #1 × Afghani |
| Genetyka | Auto z dominacją sativy |
| THC | 21% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 90 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 90 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Ziemisty, Pikantny, Skunk |
| Efekty | Energetyczny, Skupiony, Towarzyski |
Więcej informacji o tym produkcie:
TOP ballert
TOP ballert
Klasse halt F1
Hatte schon öffter F1 Samen, irgendwie ist das nicht meins. Alle Samen sind gekeimt, problemloser Anbau in einem 70x70 Zelt mit 150 W. Der Ertrag geht so. F1 halt, da nimmt sich keine Sorte etwas. Kann man nehmen, braucht man aber nicht unbediungt.
Looks very promising
I'm a first time grower (outdoor), this was the first of three different seedling strains that sprouted. It's growing exponentially everyday, very good.
3 of 3
All seeds cracked and growed into wonderful plants. One runt in the bunch but overall great grow easy to maintain and super tasty smoke
Alle Samen gekeimt
Hab alle zusammen in Sog gegrowed, kann sie nur weiterempfehlen
Sehr stabile strain
Alle Samen sind aufgegangen and sind prächtige pflanzen geworden
Super Keimung
Alle drei Samen sind schnell gekeimt und wachsen super.
F1 Haze
Sativa dominant F1 strain. Easy to grow, stays relatively small. Nice heady high
She popped quick
So far so good only been a few weeks and she is looking really good .1 day and a half it popped and was ready hopefully the other are as good
da provare
da provare
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
