Pineapple Express F1 Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Pineapple Express F1 Autoflower ma słodki aromat i euforyczne, pobudzające działanie. Roślina od nasion do zbioru potrzebuje do 9 tygodni. Osiąga 50–70 cm, więc świetnie nadaje się do upraw indoor, outdoor i w szklarni.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Pineapple Express F1 Hybrid Automatic: Owocowa rozkosz i energetyczny haj
Łącząc kultowe odmiany Trainwreck i Hawaiian, Pineapple Express F1 Hybrid Automatic wynosi tę uwielbianą genetykę na nowy poziom. Ten autokwitnący hybrydowy F1 gwarantuje wyjątkową jednorodność, niezawodność i stabilność, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w rękach hodowców o każdym stopniu zaawansowania. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać Pineapple Express F1 Hybrid Automatic, teraz jest na to idealny moment.
Uprawa Pineapple Express F1 Hybrid Automatic
Pineapple Express F1 Hybrid Automatic potrzebuje zaledwie 8–9 tygodni od kiełkowania do zbioru. Co ważne, przez cały ten czas roślina nie wymaga wiele pracy – poza podstawową pielęgnacją, która zapewni obfite, wysokiej jakości plony. Dzięki genetyce F1, Pineapple Express F1 Automat wyróżnia się znakomitą odpornością i jednorodnością, więc wszystkie rośliny osiągają zbliżoną wysokość i wygląd, a także dają porównywalnie wysokie zbiory. Osiągając 50–70cm wysokości, Pineapple Express F1 Automat pozostaje kompaktowa i bez problemu wpasuje się w niemal każdą przestrzeń uprawową. Przy zbiorach hodowcy mogą liczyć na około 400–550g/m² w uprawie indoor oraz do 200g z rośliny na zewnątrz.
Aromat, smak i działanie Pineapple Express F1 Hybrid Automatic
Już jeden buch Pineapple Express F1 Hybrid Automatic serwuje pełną paletę intensywnych aromatów i smaków. W tej odmianie wyraźnie wyczuwalny jest soczysty ananas, któremu towarzyszą akcenty cytrusów, przypraw i świeżego sosnowego lasu – razem tworzą niezwykle apetyczne, uzależniająco pyszne połączenie. Dzięki zawartości 21% THC oraz bogatemu profilowi kannabinoidowemu Pineapple Express F1 Automat zapewnia energetyczny, podnoszący na duchu haj, który szybko rozwiązuje język i sprzyja rozmowie. Jeśli więc szukasz odmiany idealnej na wspólne sesje ze znajomymi, Pineapple Express F1 Automat będzie świetnym wyborem.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Pinen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Trainwreck x Hawaiian |
| Genetyka | Auto Hybrid |
| THC | 21% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 70 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki |
| Smak / aromat | Cytrus, Pikantny, Sosna, Ananas |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Szczęśliwy, Energetyczny, Towarzyski |
Więcej informacji o tym produkcie:
Schönes High
1 von 1 gekeimt. Ist zu einer meiner lieblings Sorten geworden. Das high ist sehr angenehm, nicht zu viel aber auch nicht zu schwach!
Direkt gekeimt!
Bin gespannt was draus wird, das Tempo ist echt gut !:)
Ist okay
Riecht gut, schmeckt gut und macht high.
Ist aber leider doch einschläfernder als ich dachte und somit nicht ganz der Ananasexpress den ich erwartet habe…
hi
Fand ich Hammer
Alle Samen 3/3 sind gekeimt, super schnelles Wachstum, problemloser Anbau in einem 70x70 Zelt mit 150 W. Der Ertrag war ordentlich, nach dem Aushärten war der Gesdhmack, Aroma und feeling einfach nur gut. Kaufe ich mir wieder.
The Express
Looks god so far..
P.E.N.
La graine n'a pas germé...
Je suis déçu car la graine n'a pas germé depuis 3 semaines...
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
top
5/5
Lediglich fünf von sechs Seeds gekeimt
... obwohl ich kein Anfänger bin und i.d.R. eine gute Keimquote habe.
Erster Versuch, ein Seed von drei. Die eine, die aufgegangen ist, blieb dann in der Entwicklung stecken und hat mit lediglich 23 Gramm Ertrag tolle Eindrücke beim deutschen Staat gemacht. DIese 23 Gramm hatten es aber so in sich, dass ich den Strain nochmals anbauen wollte. Nochmal gekauft, diesmal 3 von 3 tot. Alle anderen Seeds, die ich zusammen mit der PE poppen ließ, sind inzwischen übrigens im Zelt auf 12/12
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
