Forbidden Fruit Automat (Zamnesia Seeds) Nasiona feminizowane
Forbidden Fruit Automat od Zamnesia Seeds to dominująca indica o 21% THC. Charakteryzuje się egzotycznym aromatem i smakiem, łatwa w uprawie w różnych systemach, uniwersalna i dająca intensywne doznania.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Forbidden Fruit Autoflower: Ulegnij pokusie
Przy nazwie takiej jak Forbidden Fruit Autoflower od razu pojawia się obietnica czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. I faktycznie, Zamnesia Seeds w pełni ją spełnia. Ta mocna, a jednocześnie kompaktowa odmiana powstała z połączenia trzech legend: Cherry Pie, Tangie oraz odrobiny ruderalis. Forbidden Fruit Autoflower to odmiana z dominacją indiki (75% indica i 25% sativa), oferująca około 21% THC – idealna zarówno dla zaprawionych palaczy, jak i okazjonalnych użytkowników. Hodowcy również będą zadowoleni, bo to łatwy w prowadzeniu szczep, który świetnie radzi sobie zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor.
Uprawa Forbidden Fruit Automat: Odmiana dla każdego
Po starannym wysianiu nasion Forbidden Fruit Automat hodowcy mogą liczyć na bezproblemową przygodę z tą niezwykle kuszącą odmianą. Dorastając do około 110cm wysokości, Forbidden Fruit Automat bez trudu wpasuje się w każdą domową uprawę, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Do pełnego zakwitnięcia potrzebuje jedynie 10–11 tygodni i w tym czasie wymaga naprawdę minimalnej pielęgnacji. Krótko mówiąc, Forbidden Fruit Automat wcale nie jest wymagająca w prowadzeniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w rękach całkowitych nowicjuszy, jak i doświadczonych growerów. Gdy nadejdzie czas zbiorów, w uprawie indoor można liczyć na około 400g/m². Pod gołym niebem rośliny odwdzięczą się plonem na poziomie około 250g z jednej sztuki, o ile zapewni się im możliwie najlepsze warunki do wzrostu.
Aromat, smak i działanie Forbidden Fruit Autoflower: kuszące trio
Łatwa uprawa to tylko jedna z zalet Forbidden Fruit Autoflower; prawdziwa przyjemność zaczyna się przy jej zbitych, żywicznych topach. Miłośnicy grejpfruta oraz tropikalnych, egzotycznych nut aromatyczno-smakowych znajdą tu ich całe bogactwo. Forbidden Fruit Autoflower sprawdzi się zarówno jako prosta, codzienna opcja do palenia, jak i baza do wielu innych zastosowań – możliwości są niemal nieograniczone. Ta uwodzicielska odmiana zapewnia głęboko relaksujące, kojące doznania, z łatwością otulając spokojem zarówno ciało, jak i umysł.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Terpinolen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Cherry Pie x Tangie x Ruderalis |
| Genetyka | 75% Indica / 25% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 110 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 250 g z rośliny |
| Smak / aromat | Cytrus, Tropikalny |
| Efekty | Relaksujący, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Might produce 5 grams
I spent $60 on several Autoflower seeds and every one of them started flowering shortly after germination. This variety is about 12 in tall and in the beginning stage of flowering like all the others. I have several six to eight inch plants all flowering. Who needs that? What a waste of $60. And a waste of time.
Nicht so gut.
2 von 3 Samen haben nicht gekeimt.
Forbidden Fruit
great taste
Fruchtig
Draußen und drinnen gut gewachsen, ertrag ok. Fruchtig.
Collector
Muss man haben
leider leider...
Geil!
LeckerschmeckerZamnesia
Bin gespannt .
Fruity
Will be uploading full grow report
Top Samen
Nuce Design wie immer
Mega gespannt aufs Ergebnis,...schließe mich manchem an,..des ding wächst und pump solarsegel raus was es kann =)
Super Grow
Bin begeistert, 3 von 3 gekeimt, super geschmeckt und Wirkung.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
