Tangerine Dream Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Uprawa Tangerine Dream Auto jest prosta dzięki autofloweringowej genetyce (G13 × Afghani × ruderalis). Roślina szybko kwitnie, pachnie cytrusowo, ma słodki smak i zbalansowane działanie. Zbiory możliwe już ~11 tygodni po wykiełkowaniu.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Tangerine Dream Autoflower: Cytrusowy cud w wersji Autokwitnący
Lubicie intensywny cytrusowy aromat, energetyczne działanie i szybkie zbiory? Tangerine Dream spełnia wszystkie te wymagania, a nawet oferuje coś więcej. Dzięki połączeniu genetyki G13, Afghani i ruderalis, Tangerine Dream Autoflower wiernie oddaje charakter oryginalnej, feminizowanej Tangerine Dream, zamkniętej w kompaktowej, szybko dojrzewającej nasionie marihuany automaty. Odmiana ma przewagę sativy (60%), do 21% THC oraz zapewnia pobudzające, kreatywne, mózgowe haj połączony z przyjemnie rozluźniającym efektem cielesnym. Nieważne, czy uprawiasz ją w domu, na zewnątrz czy w szklarni – ta Automat zapewni płynną podróż w stronę czystej, sativowej błogości.
Uprawa Tangerine Dream Automat: bezwysiłkowa elegancja
Oryginalna Tangerine Dream zasłynęła wyjątkowym wyglądem, wigorem i świetnymi plonami. Tangerine Dream Automat niczym jej nie ustępuje. Te nasiona zostały skrzyżowane tak, aby zachować wszystkie cechy wersji fotoperiodycznej, dzięki czemu rośliny wyrastają wysokie, krępe i szybko wchodzą w fazę wzrostu wegetatywnego, tworząc gęstą, zdrową, zieloną masę liści. W zgodzie z sativową genetyką, rośliny wyciągają się wyraźnie po rozpoczęciu kwitnienia. Zazwyczaj jednak Tangerine Dream Automat nie przekracza 70 cm wysokości, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Około 11 tygodni od kiełkowania te masywne damy uginają się pod ciężarem długich, jasnozielonych topów, gęsto usianych pomarańczowymi włoskami i błyszczącą, białą żywicą. Średnio Tangerine Dream Automat potrafi dać do 500 g/m² w uprawie indoor i około 300 g z rośliny na zewnątrz.
Aromat, smak i działanie: orzeźwiająca cytrusowa przyjemność
Kiedy wreszcie nadchodzi moment, by skosztować owoców swojej pracy, Tangerine Dream Autoflower na pewno cię nie zawiedzie. Zbliż nos do wysuszonych topów tej odmiany, zamknij oczy i daj się otulić jej słodkiemu bukietowi – poczujesz się, jakbyś spacerował po skąpanym w słońcu cytrusowym sadzie. Przy kolejnym wdechu odkryjesz delikatne nuty przypraw i kadzidła, które subtelnie przeplatają się z wyrazistym, świeżym aromatem cytrusów. Zaciągnij się jej słodkim dymem lub waporem, a Tangerine Dream Autoflower zaleje twoje podniebienie falą rześkiej, cytrusowej świeżości, by przy wydechu pozostawić długotrwały, lekko piżmowy i pikantny posmak. Dzięki 21% THC i egzotycznemu profilowi terpenowemu, Tangerine Dream Auto uderza mocno i niemal natychmiast wywołuje energetyczny haj w głowie, który poprawia nastrój, pobudza kreatywność i sprzyja rozmowom. Pod tą euforyczną, mózgową falą kryje się też łagodne rozluźnienie ciała, które koi każdy mięsień. Posadź tę szybką, łatwą automatykę już teraz i przygotuj się na błyskawiczne zbiory sativowych topów klasy premium.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor, Szklarnia |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | G13 x Afghan x Ruderalis |
| Genetyka | 40% Indica / 60% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 70 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 300 g/roślina |
| Smak / aromat | Cytrus, Pikantny, Kwiatowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Szczęśliwy, Kreatywne |
Więcej informacji o tym produkcie:
Terrible Experience – Seeds Never Sprouted
I’m very disappointed with this purchase. I followed the germination instructions carefully, but none of the seeds sprouted. I’ve grown before and never had this issue with other sellers. It feels like the seeds were old or low quality.
I wasted time and money, and I cannot recommend this product based on my experience. Very frustrating.
very smooth
the couch is calling
after sweet smooth tangerines
sweet dreams are nearby
Braucht Aktivkohle
Wächst willig, gibt eine durchaus nette Ernte und schmeckt super. Aber es waren harte zwei Blütemonate bis dahin. So lange riecht es durchdringend säuerlich streng. Mit Filter wäre das kein Problem, aber so eine Pflanze ist definitiv nichts für den Balkon. Da würde ich für einen ähnlichen Geschmack eine Gelonade auto nehmen.
Trotzdem, lecker ist Tangerine Dream auf jeden Fall.
Nicht die allerstärkste Sorte
...aber trotzdem sehr angenehm und zu empfehlen!
Very good
Great taste
Tangerine Dream
Great plant & lovely flower / nugs. Def grow again
samen
werden bestimmt nice
Belle découverte
Délicieuse :)
Top
Ein Selbstläufer mit gutem harzig klebrigen buds lecker
Alles bestens
Super gekeimt 3/3 und sehr guter Geschmack
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
