Sundae Driver Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Pyszna genetyka: krzyżówka Fruity Pebbles OG, Grape Pie i ruderalis.
- Szybkie zbiory: gotowa w 8–9 tygodni od nasiona.
- Słodkie terpeny: owocowo-cukrowy aromat.
- Podnoszące działanie: gwarantuje dobry nastrój i śmiech w grupie.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Sundae Driver Autoflower: Owocowa zabawa z aromatycznymi kwiatami
Nasi hodowcy uwielbiają zadowalać zarówno growerów, jak i miłośników palenia, a Sundae Driver Autoflower jest idealnym odzwierciedleniem tej filozofii. W tym projekcie hodowlanym naprawdę zaszaleli, krzyżując Fruity Pebbles OG z Grape Pie i dodając do tego odrobinę ruderalis. Tak powstał Sundae Driver Autoflower – świetnie zbalansowana hybryda z równymi proporcjami genów indica i sativa oraz poziomem THC na poziomie 20%. Od swoich rodziców przejęła intensywnie owocowy profil smakowy, a jej apetyczne terpeny są wyraźnie słodkie i wyczuwalne. Uprawa Sundae Driver Autoflower to również czysta przyjemność – niewielkie, mało wymagające rośliny sprawdzą się praktycznie w każdym środowisku i w rękach każdego hodowcy.
Uprawa Sundae Driver Automat: mała roślina, wielka moc
Wrzuć te nasiona do ziemi, a szybko przekonasz się o ich jakości. Rośliny rosną energicznie i są zaskakująco wytrzymałe, mimo że przez cały cykl życia pozostają raczej kompaktowe. Uprawiana pod gołym niebem Sundae Driver Automat osiąga maksymalnie 110cm wysokości, a w pomieszczeniach zaledwie około 80cm – mimo to potrafi dać naprawdę przyzwoite plony. Ani szybkie tempo, ani niewielkie rozmiary nie oznaczają kompromisów, gdy przychodzi pora na ścinanie topów. Każda roślina uprawiana na zewnątrz może dostarczyć do 150g, natomiast egzemplarze rosnące w środku są w stanie wyprodukować do 450g/m². Pełny cykl życia Sundae Driver Automat trwa 8–9 tygodni, co powinno zadowolić nawet najbardziej niecierpliwego hodowcę.
Aromaty, smaki i działanie Sundae Driver Automat: owocowa euforia
Sundae Driver Automat w pełni spełnia oczekiwania dotyczące aromatu i smaku, a w wielu przypadkach wręcz je przewyższa. Jej profil terpenowy jest bogaty w słodkie, owocowe nuty, za które odpowiadają znakomicie smakujące szczepy rodzicielskie. W dymie wyraźnie wyczuwalne są winogrona i wanilia, które doskonale się uzupełniają, tworząc prawdziwie wyśmienite doznania. To odmiana poprawiająca nastrój jak mało która – zapewnia lekkie, podnoszące na duchu działanie, które bez trudu wywoła szeroki uśmiech na twarzy. Weź kilka buchów i pozwól sobie na niepohamowane chichoty, gdy uczucie szczęścia zacznie przyjemnie krążyć w Twojej głowie.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Fruity Pebbles OG × Grape Pie × Ruderalis |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na stres |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Wanilia, Winogrono |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Klasse
Absolut geil! Endlich mal wieder ein richtig schönes, glückliches High mit Lachflash und allem was dazugehört.
Mein bisheriger Favorit.
Super Aroma und...
Also Aroma ist sehr sehr angenehm auch wenn es mich sehr an eine hazige Zitrone erinnert
Sie hat in einem 17,5l Topf in einem 60x60x180 Einzug erhalten (sie war nicht alleine ) und hat dabei insgesamt netto 35 gebracht (curing hat erst gestern begonnen und ich wollte wenigstens schonmal eine Empfehlung aussprechen) ohne Eingriff außer gießen und trockne Blätter entfernen
Gewachsen auf Flora Gard professionel growmix, mit organischem Bio Dünger und in später mittlerer/später Blüte ein ganz leichtes Bat Guano topping (½El auf die Erde und leicht eingearbeitet)
Also danke für die Automatic die femini wird bestimmt auch mal getestet
Klein aber ffein
Samen gekeimt und Pflanze gut gewachsen
gute automatics
wirklich eine sehr gute automatic
Überleg nicht dummrumm
Kauf den , genauuuu den Samen!!! Los tue es =)
Ktt
Bon produit
Nicht gekeimt
Leider nicht gekeimt
Bon début
8/10germé
A voir.....
Super Pflanze
Wachstum ist super, mit ein bisschen Pflege werden daraus richtig geile Pflanzen mit mittleren bis großen schönen Buds. Wirkung ist genau nach meinem Geschmack. Kann ich jedem empfehlen.
Auch für Anfänger geeignet
Top!
Alles Bestens schneller Versand.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
