Blueberry Crumble (Zamnesia Seeds) Feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Blueberry x Purple Panty Dropper |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 24% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 600 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Owocowy, Berry, Blueberry |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Zrównoważony, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Naja...
Kaum gekeimte Samen,
leider auch Startschwierigkeiten...
Eher nicht meine
Gute sorte
Promotion Bundle
Coole Aktion
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
3 van de 3
3 van de 3 zijn ontkiemt
Seed strain top
Seed strain top
Top
Top
Tolle neue Sorte
Und das alles noch geschenkt,super
Kräftige Lady
Super gekeimt und wächst bisher gut und gesund
Amazing
Happy to be able to take advantage of this gift to try this variety.Thank you very much
0 von 1 gekeimt
Leider ist der Sanen nicht gekeimt
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
