Mimosa Automat (Zamnesia Seeds) Nasiona feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Clementine × Purple Punch × Ruderalis |
| Genetyka | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 100 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 300 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Cytrus, Owocowy |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Szczęśliwy, Energetyczny, Przejrzysty umysł |
Więcej informacji o tym produkcie:
Mimosa
Très joli packaging
Solala
Hab die aus dem Tribe 5er Pack, aber bin zwiegespalten, bis jetzt 2/5 nicht gekommen, hatte solche Probleme noch nie.. Samen auch irgendwie unterirdisch klein...
Looking forward to it!
Seems to grow okay, haven't harvested yet...
content
Super herbe pas encore plante je commente uniquement pour les gift point
Sativa oder Indica
Im Text beim Bild Sativa -Dom
In der Beschreibung dann Ind-Dom.
Auf der Produkt-Karte mit den Samen 30 Ind/ 70 Sat.
Leider sehr durcheinander!!!
Bitte korregieren ;-)
Ktt
Bon produit
Mimosa auto
Nickel,super graines, 3 sur 3 de germées en 3 jours seulement
Top qualità
Ripreso in pieno il profilo della classica mimosa, agrumi e lime con sapore deciso, zamnesia è una garanzia.
In attesa
Ancora da seminare, speriamo bene 🤞
Top
!
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
